Jump to content

/reconnect


S2YBKI

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie komendy /reconnect
  • Opis Sugestii: Dodanie komendy /recconect ułatwiła by ponowne połączenie z serwerem po wywaleniu np za afk czy za wysoki ping
  • Przykładowe obrazki: Brak.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Ponieważ wpłyneła by na komfort gry np gdy trzeba odejśc od kumpetera a wywali za afk, to czasami nie chce sie wyłaczac i włączac gre spowrotem
Link to comment
Share on other sites

Kojarzę coś że było na angielskim forum i nie przeszło więc tutaj też raczej nie ma szans. Z tego co pamiętam to chodziło głównie o "więcej możliwości trollowania", np. ktoś dostaje kicka na EU1 i po 2s jest ponownie bo załączył "reconnect" i wjeżdżasz mu w naczepę. Co do pingu to jest autoreconnect jeśli wywali Cię za ping/problemy z internetem :D Uwierz mi że nie chce mi się marnować ładunku z WOTa na trolla po reconnectcie za kicka. Na nie, chyba że będzie coś w stylu "Press F7+ENTER for reconnect".

Edited by ThePeri
Złe słowo :D
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mati216 said:

Wg mnie było by to ułatwienie dla trolli :( 

 

I przez taką bandę idiotów nie można wprowadzić czegoś co byłoby bardzo przydatną funkcją. Patrząc na troli odrzucacie sporo fajnych propozycji. Moim zdaniem sugestia jest fajna ale trzeba by ją troszkę na spokojnie przemyśleć. A wracając do troli, skoro będzie to ułatwienie to czym się martwisz? Ty bana dostaniesz? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SlimShady! said:

 

I przez taką bandę idiotów nie można wprowadzić czegoś co byłoby bardzo przydatną funkcją. Patrząc na troli odrzucacie sporo fajnych propozycji. Moim zdaniem sugestia jest fajna ale trzeba by ją troszkę na spokojnie przemyśleć. A wracając do troli, skoro będzie to ułatwienie to czym się martwisz? Ty bana dostaniesz? 

Ja bana na pewno nie dostane. Jakiś troll dostanie kicka i wpisze reconect i znowu rammuje. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No powiem, że przydałoby się to, czasami jak odchodzę od komputera i mnie wyrzuci lub przez skoki pingu to trzeba od nowa odpalać grę, logować się i tak dalej a tak, jedna komenda i załatwione. Zdecydowanie przydatna komenda!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mati216 said:

Ja bana na pewno nie dostane. Jakiś troll dostanie kicka i wpisze reconect i znowu rammuje. 

 

Spójrz na to z innej strony. Jeśli będą to robić to będzie ich coraz mniej, jak ktoś ma łeb na karku i nie jest ograniczony umysłowo to będzie grał jak trzeba, jeśli nie, wkrótce mogą zostać tylko ogarnięci gracze.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RaneMoro said:

Byłoby najlepiej gdyby działało tylko na AFK/PING/INTERNET.

Na za (ale warunki wyżej)

 

Kick za AFK zawsze jest denerwujący. Zwykle się zdarza jeśli czekasz na swoją ekipe do konwoju i w międzyczasie przeglądasz internety ;_:
Reconnect po afk byłby dobry 

Link to comment
Share on other sites

Po co obmyślać takie funkcje, skoro nawet nie działa to, co zostało wprowadzone. Kiedyś mwl wprowadził opcję auto połączenia z serwerem w przypadku wyrzucenia z serwera (spowodowane działaniem serwera). Potrafi mnie wyrzucić nawet 3 razy podczas grania i w żadnym wypadku nie zadziałało ponowne połączenie. Musiałem wychodzić do pulpitu i wchodzić ponownie

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.