Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z ets2 mp


bartekkox22

Recommended Posts

Gdy gram w Ets 2 MP Mam spore lagi nie takie ze nieda sie grac bo objawiają sie w miastach gdzie jest ,,troche graczy'' nawet gdy jade autostradą to tez sa lagi czasami . Ostatnio jadąc z kolegą jechał za mną jechalismy autostrada i miałem takie lekkie ścinki i uderzył wemnie . Niewiem czego moze być to wina ponieważ gram na ustawieniach wysokich nie ultra na sprzęcie z kartą : R9 380 i i3-6100  Edit: Ostatnio nawet na pustych drogach mam lagi niejest to chyba spowodowane tym ze niemam miejsca poniewaz ets mam na osobnym dysku chodzi o ets 2 mp a nie o ets 2 niewiem czy to cos da

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bartekkox22 said:

Gdy gram w Ets 2 MP Mam spore lagi nie takie ze nieda sie grac bo objawiają sie w miastach gdzie jest ,,troche graczy'' nawet gdy jade autostradą to tez sa lagi czasami . Ostatnio jadąc z kolegą jechał za mną jechalismy autostrada i miałem takie lekkie ścinki i uderzył wemnie . Niewiem czego moze być to wina ponieważ gram na ustawieniach wysokich nie ultra na sprzęcie z kartą : R9 380 i i3-6100  Edit: Ostatnio nawet na pustych drogach mam lagi niejest to chyba spowodowane tym ze niemam miejsca poniewaz ets mam na osobnym dysku chodzi o ets 2 mp a nie o ets 2 niewiem czy to cos da

 

To wina serwera jeśli chodzi o eu2

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie tylko EU2 ale EU3 tak samo. Po dzisiejszej, nocnej konserwacji jest już OK. Mnie też ping spadł z 80 do zaledwie 35-40 także widać różnicę!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.