Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Wyrobiona podkładka pod mysz


WooQash

Recommended Posts

W ostatnim czasie mam problemy ze swoją podkładką pod mysz A4Tech X7. Od pewnego czasu zauważyłem, że są miejsca na niej, na których myszka (również A4Tech X7) nie reaguje lub zachowuje się dziwnie. Ostatecznie postanowiłem podkładkę umyć, bo od zakupu około 2-ch lat temu nie była czyszczona po za trzepaniem co jakiś czas. Niestety ale ta operacja nic nie dała i mam wrażenie, że praktycznie w ogóle nic nie dała, a nawet jest jeszcze gorzej. Czy jest możliwe to, że podkładka się zużyła i powierzchnia się wyrobiła do takiego stopnia, że już się do niczego nie nadaje? Czy może ja coś źle robię?

PS. Myszka na pewno jest sprawna, bo na biurku działa prawidłowo, a "oczko" nie jest brudne czy coś w ten deseń.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaneMoro said:

Też mam A4 Tech X7 :P Ale te "miejsca" na podkładce to dziury, plamy czy coś w tym stylu?

 

No właśnie wzrokowo te miejsca nie odróżniają się niczym. To po prostu czuć, że np. na środku działa, a w górnym rogu nie (to jest tylko przykład, a nie konkretne opisanie miejsc).

 

 

1 hour ago, Dzeriusz{ITC} said:

A próbowałeś na innej podkładce? Możliwe że już się wyrobiła. Miałem kiedyś taką sytuacje ze swoją. Problem tkwił w tym iż laser rozpraszał się za bardzo i myszka wariowała

 

Nie mam innej podkładki.

 

 

Rozkręciłem myszkę i przeczyściłem te "szkiełko" na dole i mam dziwne uczucie, że to coś jednak dało...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

On 30.12.2016 at 11:32 PM, Mlody21 said:

Sie zastanawiam po co wam te podkładki po myszki? Oświeci mnie kto? Myszek z kulką już nikt nie używa

 

Po to, aby na biurku nie pozostawiać pola zrytego przez myszkę.

Niektórzy później chcą sprzedać biurko, komuś innemu i lepiej jest, aby biurko pozostało bez uszkodzeń i przetarć.

Osobiście używam podkładki, bo jest to dla mnie wygoda (podkładka pod nadgarstek), lecz dla mojego brata, podkładka mogłaby nie istnieć.

Jak wspomniałem, widoczna jest plama na biurku, gdzie była używana myszka bez podkładki - wszystko przez brata, i takie biurko trudno raczej będzie/byłoby sprzedać.

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.