Jump to content

Night TruckersMP ;)


mati216PL

Recommended Posts

3 hours ago, Aro31 said:

A mi się nie podoba bo jada sobie spokojnie z włączonymi światłami mijania, a inny jedzie z drogowymi  to coś tu jest nie tak ok rozumiem że można uch użyć jak nikogo nie ma na drodze ale nie jak jest 50 czy 60 wozów i co drugi ma włączone światła drogowe

Jak typowy polak... Narzeka na wszystko co zostało zrobione nie przez niego. Chłopak widać włożył w to trochę pracy i efekt wyszedł naprawdę dobry.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Aro31 said:

A mi się nie podoba bo jada sobie spokojnie z włączonymi światłami mijania, a inny jedzie z drogowymi  to coś tu jest nie tak ok rozumiem że można uch użyć jak nikogo nie ma na drodze ale nie jak jest 50 czy 60 wozów i co drugi ma włączone światła drogowe

 

Gdzie na filmiku jest moment, na którym jest 50-60 wozów, i co drugi ma włączone "długie" światła? Z tego co widzę, jadąca na drogowych Scania nie ma innych ciężarówek w pobliżu - nie widać ich w kadrze, nie mija nikogo.

 

Filmik mi się podoba, fajnie oddaje klimat MP. Polecam nagrać coś na Skandynawii, dodając widoki z kabiny.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

On 28.12.2016 at 6:20 PM, mati216 said:

Muzyka taka, ponieważ jest ona z NCS czyli No Copyright Sounds. Youtube lub ktoś inny mógł by się czepiać o ścieżkę dźwiękową ;)

Tak ale mi chodzi o muzykę podczas ujęci lepiej dopasować np 0:20 ciągnik jest już w połowie a dopiero w tedy leci drop muzyki ;p Lepiej by to wyglądało jak byś dodał jakieś przejście tak żeby ciągnik wyjechał równo z dropem muzyki :D

Edited by CantGiveUP
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.