Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Serwer z Promodsem


Recommended Posts

pro mods na multi ooo to by było to ale jeśli juz to niech taki serwer będzie płatny ot np 50 zł abonament na miesiąc lub 20 euro ilez mniej by było kretynów drogowych a programistą chciało by się robic więcej bo za realną kasę ,choc i już teraz dają z siebie bardzo wiele 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, hegemoniusz1 said:

pro mods na multi ooo to by było to ale jeśli juz to niech taki serwer będzie płatny ot np 50 zł abonament na miesiąc lub 20 euro ilez mniej by było kretynów drogowych a programistą chciało by się robic więcej bo za realną kasę ,choc i już teraz dają z siebie bardzo wiele 

To jest bez sensu. Może znalazłyby się osoby chętne lecz kto by wydał 50 zł po to aby pograć na serwerze z Promods. Jeżeli serwer byłby płatny to nawet nie ma sensu go robić. Jak już można zrobić dotacje aby pomóc to utrzymać. Co do idiotów oni są i zawsze będą i ich nawet takim sposobem nie unikniesz ;) .

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aro31 said:

Ja powiem tak O ile powstał by taki serwer z Pormodsem  nawet bym się dorzucił ale na niego mieli by wstęp Firmy którą się zarejestrowane na forum w dziale Firmy  bo nie chciałbym miec troli i dzieci na taki serwerze  ot to moje przemyślenia

a co z tymi co jeżdżą solo bez firmy ???? akurat ten pomysł nie bardzo mi podchodzi 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Hiszpan said:

No juz nie przesadzajmy, kto by płacił ten by miał wstep. To juz by była dyskryminacja "samotnych wilków"

 

 

16 minutes ago, hegemoniusz1 said:

a co z tymi co jeżdżą solo bez firmy ???? akurat ten pomysł nie bardzo mi podchodzi 

@Hiszpan to nie ze kto by płacił ja po prostu mówię ze na takim serwerze nie chciałbym mieć troli
@hegemoniusz1  jeździłbyś na normalnym serwerze

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Aro31 said:

 

@Hiszpan to nie ze kto by płacił ja po prostu mówię ze na takim serwerze nie chciałbym mieć troli

Ale przeciez trole to jest taki mały problem ze powiedz, czy dzieciakowi przykładowo 15 lat chciało by sie płacic przykładowo 20zł za to zeby sobie wszedł potrolował i dostał bana? Moze zrobi tak 1 raz ale 2 raz woli to dac na fajki czy piwo. ;) Po za tym nagrywasz i składasz reporty wiec ja tutaj problemu nie widze.

 

Edited by Hiszpan
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hiszpan said:

Ale przeciez trole to jest taki mały problem ze powiedz, czy dzieciakowi przykładowo 15 lat chciało by sie płacic przykładowo 20zł za to zeby sobie wszedł potrolował i dostał bana? Moze zrobi tak 1 raz ale 2 raz woli to dac na fajki czy piwo. ;) Po za tym nagrywasz i składasz reporty wiec ja tutaj problemu nie widze.

 

Mówi sie trudno jak byś lub nie jesteś w VS to byś sobie na takowym serwerze nie pojeździł

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Aro31 said:

jak byś lub nie jesteś w VS to byś sobie na takowym serwerze nie pojeździł

 

Własnie o to chodzi ze ludzie którzy naprawde ładnie jezdza sa odpowiedzialni i nie sa trolami to tez by chcieli pojezdzic na takim serwerze a nie moga bo nie sa w vs no kurde. Ktos nie lubi jezdzic w grupie a jest ogarniety to nie mozna ich przekreslac. Po drugie nie wszystkie vs co sa na forum dla mnie zasługiwają by jezdzic na takowym serwerze bo są (moim zdaniem) nieodpowiedzialni. 

PS. Jestem w vs i to jednej z najwiekszych ;)

Edited by Hiszpan
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On Tuesday, January 24, 2017 at 2:07 PM, Aro31 said:

Ja powiem tak O ile powstał by taki serwer z Pormodsem  nawet bym się dorzucił ale na niego mieli by wstęp Firmy którą się zarejestrowane na forum w dziale Firmy  bo nie chciałbym miec troli i dzieci na taki serwerze  ot to moje przemyślenia

Ja się z tobą zgadzam chętnie popieram :)

  • Upvote 1

- Don't judge a book by its cover

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 24.01.2017 at 3:07 PM, Aro31 said:

Ja powiem tak O ile powstał by taki serwer z Pormodsem  nawet bym się dorzucił ale na niego mieli by wstęp Firmy którą się zarejestrowane na forum w dziale Firmy  bo nie chciałbym miec troli i dzieci na taki serwerze  ot to moje przemyślenia

Uważasz że na taki serwer powinny mieć tylko VSki zarejestrowane na forum bo wtedy nie będzie trolli i dzieci. Guzik prawda. Powody są dwa przeciw twojemu rozumowaniu, ale powiem tylko tyle że wystarczy że jakiś niepożądany element dostanie się do takiej VSki poprzez zwyczajne kłamstwo i co wtedy? Zanim VS się zorientuje mogą minąć dni albo tygodnie, w zależności jak szybko wyjdzie szydło z worka. I to nie jest jakaś tam przypadkowa sprawa, nie raz i nie dwa przynajmniej dwie duże firmy "nie polecały" kierowców które kłamały z wiekiem. 

 

Jeszcze do tego "genialnego" pomysłu pobierania opłat za wstęp za serwer. Wystarczyłoby powiedzieć że "Multiplayer zawsze był, jest i będzie darmowy" i nie muszę nic więcej dodać w tym temacie a wam to powinno starczyć. No ale będę łaskawy i wam coś wytłumaczę. 

W jaki sposób miałyby być pobierane opłaty? SMS? Przelew? PSC (Cokolwiek to jest)? Takie metody wymagałyby powiązania konta TMP z numerem telefonu, kontem bankowym albo z czym tam trzeba do PSC. Opcja z pobieraniem opłat z konta steam? Jeśli ktoś by wpadł na taki pomysł (A mnie przyszedł przed chwilą) to zastanawiam się w jaki sposób opłata ze Steama miałaby zasilać jakieś konto teamu MP za dostęp do serwera.

Dochodzą jeszcze kwestie techniczne, które znając team pewnie byłyby jakoś rozwiązane. Czyli kto może wejść na serwer a kto nie. Jakieś magazynowanie danych kto zapłacił, kto nie i inne duperele.

 

Ale no tak, łatwiej rzucać pierwsze lepsze pomysły na wiatr zamiast się zastanowić z 5 minut czy coś jest wykonalne, ma sens, czy ma jakąś przyszłość. Ale po co, ktoś przeczyta, wytłumaczy czemu pomysł jest zły i tyle. W myśl powiedzenie "Lepiej się wstydzić przez 5 minut niż ćwiczyć przez 2 tygodnie".

Edited by elot360PL
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

On 24.01.2017 at 3:07 PM, Aro31 said:

Ja powiem tak O ile powstał by taki serwer z Pormodsem  nawet bym się dorzucił ale na niego mieli by wstęp Firmy którą się zarejestrowane na forum w dziale Firmy  bo nie chciałbym miec troli i dzieci na taki serwerze  ot to moje przemyślenia

I pojawiły by się osoby, które zaczęły by nabijać bezsensownie posty tylko po to żeby założyć firmę. A znając życie takich firm "krzak" by powstało kilkanaście i to tylko po to żeby móc pojeździć na takim serwerze. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Ściaganie promodsa, musialby się odbywac z naszych serwerow przez co byly by one obciazone bo promods jednak waży swoje. 

 

2. Rozkodowanie mapy, oraz dodanie takich rzeczy jak NCZ w nowym miejscach (czy jest to mozliwe, zeby dodac? Nie wiem, pytanie do developerow)

 

3. Zgoda na użycie mapy, lub licencja na uzytkowanie przez TruckersMP.

 

Podalem punkty dlaczego odrzucone.

  • Upvote 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.