Jump to content

Zawiesza sie gra po wejściu na prom itp.


Wesoły

Recommended Posts

Witam mam taki problem i to dość poważny problem,ponieważ gdy chce np udać sie do serwisu poprze F7 i klikając enter gra sie zawiesza i nie mogę nic zrobić tak samo mam gdy chce sie z jednego miasta do drugiego dostać poprzez szbko podróż w garażu,albo też zawiesza sie gra gdy chce sie udać przez przeprawę promowa.

Link to comment
Share on other sites

Gra wtedy przeładowuje duże ilości danych poczekaj nic nie robiąc (może zająć to nawet kilka minut) i ruszy (z mojego doświadczenia) ewentualnie spróbuj w trakcie gry (tej zawieszonej) wejść do Menedżera zadań (Ctrl, Alt, Delete) w zakładkę procesy, znajdź proces eurotruckcs2.exe i ustaw priorytet (prawym przyciskiem myszy na ten proces) na wysoki (drugi od góry zaraz pod czasu rzeczywistego) i również czekaj w końcu powinien "odrzyć"

Link to comment
Share on other sites

Witajcie nie gram w Ets2 od wczoraj ale z tym problemem spotkałem sie pierwszy raz i jak kolega powyżej również mam taki sam problem 

jest to denerwujące próbowałem juz chyba wszystkiego od reinstalacji win8 po aktualizacje na win 10 reinstalacje ets2 steam i wylanczalem steam cloud itd i dalej błąd jest ten sam co lepsze gra smiga normalnie dopóki nie użyje f7 czy przeprawy promowej nie uzyje to save jest igla ale gdy użyje blokujacych mnie opcji jest takie cos 

 

 

Zdjecie

d5b550697cf2cd4fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie

 

Również mam ten problem. Próba przeprawy w dowolnym kierunku kończy się absolutnym zwisem gry. Jedyną możliwością wyłączenia gry jest zabicie procesu z poziomu menadżera zadań... Wcześniej tego nie było. Jest więc problem!

Link to comment
Share on other sites

Jak macie jakiegoś dobrego kolege któremu to działa to niech wam po prostu wyślę swój profil i wtedy pomoże co prawda stracicie wszystko co macie na swoich profilach no ale będzie mogli sobie śmiało śmigać na drogach :)

Link to comment
Share on other sites

Wyłącz wszystkie mody jakie masz wgrane.

Spróbuj założyć nowy profil i sprawdź na nim czy sytuacja się powtarza i nadal się zawiesza na promie.

Problem może stwarzać duża ilość modów lub uszkodzony profil.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Danio [PL] said:

Wyłącz wszystkie mody jakie masz wgrane.

Spróbuj założyć nowy profil i sprawdź na nim czy sytuacja się powtarza i nadal się zawiesza na promie.

Problem może stwarzać duża ilość modów lub uszkodzony profil.

 

Witam zrobilem to co mowisz z założyłem bowy profil do puki nie weszlem do multiplayera bylo ok wystarczy ze tylko raz sie na tym koncie zalogowalem w multi wszystko sie psuje w singlu jak wloncze to po kilku sekundach gra cala staje i musze wylanczac menadżerem zadan a w multi dziala ale nie mam zlecen i wogole nie moge kozystac z szybkich podróży [przepraw promowych ani przenoszenia do servisu :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.