Jump to content

SKODA


ZyZiO!

Recommended Posts

9 hours ago, Mikkell said:

Trzepiacie się tej skody jak serwera eu1 jak nie było eu2 ze za wolno się jeździ i wg jak powstał eu 2 to znowu buła g***o burza o to aby zrobić ogranicznik na eu 2. Wiec się w końcu zdecydujcie czego wy chcecie z ta skoda. Ja ze swojej strony muszę powiedzieć ze skoda mi się dobrze jeździ ale tylko kiedy jest adminem a nie graczem. Pozdrawiam was Mikkell

Dużo czasu walczyłem o to by nie usuwać ogranicznika prędkości. Nie moja wina, że developerzy zmieniają zasadę działania gry która ma oddać namiastkę transportu, a zamienia się powoli w wyścigówkę. Natomiast, kiedy Scouty były wprowadzane napisałem, że prosicie się o zwiększenie liczby reportów. Efekty były widoczne już w pierwszej godzinie.

 

Jeśli chodzi o jazdę Scoutem to się nie wypowiem bo rzadko jeżdżę. Z góry mogę tylko powiedzieć, że hamulce to tragedia. Nawet ich maksymalne wzmocnienie nie pomaga

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bazyliszek14 said:

Dużo czasu walczyłem o to by nie usuwać ogranicznika prędkości. Nie moja wina, że developerzy zmieniają zasadę działania gry która ma oddać namiastkę transportu, a zamienia się powoli w wyścigówkę.

W opcjach gry masz możliwość wyłączenia kagańca wiec o których ty developerach mówisz. Nie wiem po co się wypowiadasz skoro pewnie jeździsz na EU1 i ten temat Cie nie dotyka :P

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Willy said:

W opcjach gry masz możliwość wyłączenia kagańca wiec o których ty developerach mówisz. Nie wiem po co się wypowiadasz skoro pewnie jeździsz na EU1 i ten temat Cie nie dotyka :P

Skoro nie wiesz na którym ja EU jeżdżę, to po co się udzielasz? Jeżdżę na EU 2, 3 lub 4 (zależy na którym jest więcej graczy). I nie chodzi mi o ogranicznik w grze, tylko na serwerze. Dawniej na EU1 był ogranicznik na 90km/h i nieważne, że go zdjąłeś w opcjach- nie mogłeś jechać więcej niż 90km/h

Link to comment
Share on other sites

^

To masz słabą pamięć:) Też jeżdżę od końcówki 2014 (chyba, że to tylko data rejestracji na truckersmp po stworzeniu strony). Pamiętam doskonale, ze na EU1 na początku był ogranicznik do 90km/h. Wtedy zaczęli się odzywać maniacy wyścigówek, którzy stwierdzili że to za wolno, że nie można wyprzedzać , itp. To w końcu ma być symulator ciężarówek czy ma się zamienić w Need For Speed Truck?

Link to comment
Share on other sites

Był ogranicznik, nie było ogranicznika, był ogranicznik ze zwiększonym limitem, teraz masz najlepszą opcje z możliwych. Serwer z ogranicznikiem i bez niego.

A to że jaśnie panu się nie podoba że na serwerach gdzie gra większość osób nie ma ogranicznika (Domyśl się czemu właśnie na tych serwerach osób jest więcej) to wcale nie oznacza że z tego powodu wszyscy mają mieć nałożony ogranicznik.

Masz chłopie EU1 z ogranicznikiem i bez skód. Cisza, spokój, na co jeszcze czekasz. A nie, przepraszam, tam nikt nie gra... W takim razie wchodzisz na EU2 i jęczysz że nie ma ogranicznika, Need For Speed etc.

 

Masz wybór. Cisza spokój i pustki, albo mnóstwo ludzi, mnóstwo płaczu i mnóstwo jadu. Inaczej nie będzie, bo chyba nie myślisz że ktoś się będzie do ciebie dostosowywał.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ta data z TruckersMP to jakaś ściema. Tutaj mam filmik z  2 Czerwca 2014, mykam na EU1 do zamknięcia licznika.

 

33 minutes ago, bazyliszek14 said:

To w końcu ma być symulator ciężarówek czy ma się zamienić w Need For Speed Truck?

Nie narzucaj innym stylu gry, chcesz jeździć 90 - śmiało. Ja Cie tylko wyprzedzę i pojadę dalej. Co to za problem bo ja nie wiem. A skodą sam często jezdżę dla zabawy aby sobie mape poodkrywać i nigdy w nikogo nie wywaliłem. Jest teraz najlepsze rozwiązanie dla każdego i nie ma co zmieniać.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Willy said:

Ta data z TruckersMP to jakaś ściema. Tutaj mam filmik z  2 Czerwca 2014, mykam na EU1 do zamknięcia licznika.

Bo na początku MP nie było na EU1 ograniczenia. Dopiero po zapytaniu graczy czy chca server z ograniami powstały one...

 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, elot360PL said:

A to że jaśnie panu się nie podoba że na serwerach gdzie gra większość osób nie ma ogranicznika (Domyśl się czemu właśnie na tych serwerach osób jest więcej) 

 

Jest tam więcej osób bo masz tam Scouty a nie dlatego, ze ogranicznika nie ma.

 

25 minutes ago, elot360PL said:

Masz chłopie EU1 z ogranicznikiem i bez skód. Cisza, spokój, na co jeszcze czekasz. A nie, przepraszam, tam nikt nie gra... W takim razie wchodzisz na EU2 i jęczysz że nie ma ogranicznika, Need For Speed etc.

 

Nie, nie jęczę tylko piszę prawdę. Dobra, nie ma co tego ciągnąć, zmieńcie temat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.