Jump to content

SKODA


ZyZiO!

Recommended Posts

Da się grać na EU2. Moje przedziały prędkości zestawem i skodą to 70-90 landówki i 90-110 autostrady. To są wg mnie najbezpieczniejsze prędkości przy efektywnej jeździe.

On 24.12.2016 at 11:56 PM, JSM46 said:

^Dokładnie. Wystarczy, że omija się Rotterdam, Paryż i landówkę i da się jeździć.

Dodałbym jeszcze Duisburg, Calais i autostradę Rotterdam-Bruksela, ostatnio miałem tam kilka wypadków z trollującymi skodami. Dobry jest objazd przez Liege i Brukselę.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kasztan95 said:

nie da się tego Scauta zmienić na coś innego ? np. VW Transporter 

 

1 hour ago, Szymon035 said:

Tak szczerze to też wolał bym zamianę scouta na coś innego. Może autobus. Albo jakiś dostawczak? Może sprinter, transit, traffic, iveco? O wiele lepiej by to pasowało do tej gry.

Nic nie stoi na przeszkodzie byście wymodelowali i udostępnili społeczności :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, bazyliszek14 said:

To jest symulator pojazdów ciężarowych. Jeśli chcesz jeździć wszystkich to zainwestuje w symulator transportu. Będziesz miał tam ciężarówki, busy, pociagi, może nawet statki xd

a to sobie inwestuj prosze cie bardzo. Nie twierdze ze to nie jest symulator jazdy tirem tylko czemu znalazł sie scout? już chyba bliżej busowi do ciężarowego niz skodzie xD

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Blacked1234 said:

Ja natomiast zaczynam grę i słyszałem od znajomego, że kupowanie Scout Car'a jest zakazane i grozi banem. Niech mnie ktoś olśni w tej kwestii, bo po przeczytanie regulaminu wiem, że nie można używać jedynie malowania policyjnego i patrolowego ;/

 

Scouta możesz legalnie kupić. Nie możesz "ubierać" go w policyjne barwy i dodatki (automatyczny kick) i podpiąć oraz ciągnąć naczepy (ban)

 

9 minutes ago, Mlody21 said:

a to sobie inwestuj prosze cie bardzo. Nie twierdze ze to nie jest symulator jazdy tirem tylko czemu znalazł sie scout? już chyba bliżej busowi do ciężarowego niz skodzie xD

 

To pytanie zadaj Developerom. Ja byłem przeciwny wprowadzeniu Scoutów dla graczy

Link to comment
Share on other sites

 

20 hours ago, Blacked1234 said:

Ja natomiast zaczynam grę i słyszałem od znajomego, że kupowanie Scout Car'a jest zakazane i grozi banem. Niech mnie ktoś olśni w tej kwestii, bo po przeczytanie regulaminu wiem, że nie można używać jedynie malowania policyjnego i patrolowego ;/

Znajomy nie toleruje samochodów w grze albo również nie zaznajomił się z tym.

Skodę kupić można legalnie, ale jeździ się nią tak, jakbyś wziął Scanię i podczepił wannę... podsterowne i wywrotne.

Link to comment
Share on other sites

@kasztan95 Szanse są raczej nikłe. Wydaje mi się, że najpierw trzeba byłoby zrobić tego dostawczaka od podstaw tak jak był tworzony scout. (Lecz mogę sie mylić)

Na ta chwilę to lepiej zmienić serwer na #EU1 i tyle po kłopocie, jak tak bardzo Ci te scouty przeszkadzają.

Nagrywać i jeszcze raz nagrywać. Nic nie zrobisz :P

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

Albo jeżeli się da, zrobić opcję, że skody można używać tylko pod konwoje(wyjątek admini). I np. każda osoba, która zgłasza konwój np. spontaniczny musiałby napisać do osoby wyznaczonej od tego, chociaż z drugiej strony osoba lub osoby odpowiedzialne za to musiałby być niemal ciągle dostępne

Link to comment
Share on other sites

Za czasów jak nie było scoutów również było sporo trolli tylko jeździli oni ciężarówkami. Czy scout będzie czy nie, to zawsze się trafi ktoś kto będzie uprzykrzał grę. Sporo osób jeździ ciężarówkami i również odwalają, blokując drogi, zajeżdżając drogę etc :P 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To ja dodam w tej kwestii pare słów. Duzo osób się tutaj burzy o to aby dać ogranicznik do skody. Pytanie jest moje jedno po co dodawać ogranicznik skoro 3/4 ludzi i tak jeździ ciężarówkami jak te skody chodzi mi tu o prędkości. Można taka scania nie wyciągnie 220 ale ze 170 idzie. Druga sprawa wchodząc na EU 2 trzeba się liczyć z tym ze mogą występować zdarzenia drogowe związane ze skodami. Wiec na początku zastanówcie się czy jest sens pisania postów na temat skody skoro nie którzy z was i tak tym jeżdżą. 

 

Trzepiacie się tej skody jak serwera eu1 jak nie było eu2 ze za wolno się jeździ i wg jak powstał eu 2 to znowu buła g***o burza o to aby zrobić ogranicznik na eu 2. Wiec się w końcu zdecydujcie czego wy chcecie z ta skoda. Ja ze swojej strony muszę powiedzieć ze skoda mi się dobrze jeździ ale tylko kiedy jest adminem a nie graczem. Pozdrawiam was Mikkell

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.