Jump to content

SKODA


ZyZiO!

Recommended Posts

1 hour ago, bazyliszek14 said:

1. Serwer nie ma ograniczeń prędkości i jedyne co możesz to iść na EU1 lub grac na sp.

 Na serwerze EU! nie ma mozliwosci jezdzenia Scout'em

1 hour ago, bazyliszek14 said:

2. Scout nie ma silnika benzynowego tylko diesla. Wyciszenie nic nie da bo specjalnie będą go piłować na wysokich obrotach. Przynajmniej słychać jak jadą

Scout ma 2 silniki. Jeden to TDI czyli Diesel oraz TSI czyli Benzynka ;] 

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to trzeba zrobić ze Skodami:

- ograniczyć dostęp do nich

- ograniczyć prędkość na wszystkich serwerach do 120 km/h (nawet przydałby się ogranicznik dla ciężarówek)

- popracować nad modelami kolizyjnymi

- poprawić dźwięk

- wzmocnić hamulce

- i zwrotność

 

Ewentualnie usunąć, albo ograniczyć dla adminów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, MinatomiraiX said:

Ewentualnie usunąć, albo ograniczyć dla adminów.

 

Albo grać na EU#1.

Zabiorą Skody, to zaczną znowu odwalać samymi ciągnikami. Ja już się przyzwyczaiłem do tych osobówek, jak czasem wejdę na dwójkę. Zresztą wydaje mi się, że jeździ ich coraz mniej, a zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie odwalać. Czy to Skodą, czy zestawem.

  • Upvote 1
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shaquall said:

 Na serwerze EU! nie ma mozliwosci jezdzenia Scout'em

Scout ma 2 silniki. Jeden to TDI czyli Diesel oraz TSI czyli Benzynka ;] 

1. Nie ma w grze serwera EU!:) Zapewne chodziło CI o serwer EU1, ale nigdzie nie pisałem że można na nim jeździć Scoutem. Napisałem, ze jeśli koledze to nie pasuje to może iść na serwer EU1

 

2. Moja pomyłka;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

GRA EURO TRUCK 2  Same Skody mogą być Skoda to do pilotowania nie do jazdy po 120-200  ja nie chce usnąć skody tylko żeby miała ogranie prędkości . na stałe nie jest potrzebne jej takja prędkość co do silnika benzyna nie chodzi wyje...  ludzie jedzą trollują  głosem Silnika (dodawanie gazu na jednym) Kolega Bazyliszek niech czyta dokładnie głupie wpisy nie potrzebne tu..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zyzio said:

GRA EURO TRUCK 2  Same Skody mogą być Skoda to do pilotowania nie do jazdy po 120-200  ja nie chce usnąć skody tylko żeby miała ogranie prędkości . na stałe nie jest potrzebne jej takja prędkość co do silnika benzyna nie chodzi wyje...  ludzie jedzą trollują  głosem Silnika (dodawanie gazu na jednym) Kolega Bazyliszek niech czyta dokładnie głupie wpisy nie potrzebne tu..

Nie dokonuję głupich wpisów lecz wyjaśniam Ci sytuację jaka panuje na serwerach. Serwer EU2, 3 i 4 nie mają ograniczeń jeśli chodzi o prędkość więc nie ograniczysz jej Scoutom ani ciężarówkom czy odrzutowcom (jak wprowadzą:D). Myślisz, że twój pomysł jest jedynym? Nie, były już takie pomysły i wszystkie z tego co pamiętam zostały odrzucone z wiadomej przyczyny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 20.12.2016 at 9:11 AM, Zyzio said:

GRA EURO TRUCK 2  Same Skody mogą być Skoda to do pilotowania nie do jazdy po 120-200  ja nie chce usnąć skody tylko żeby miała ogranie prędkości . na stałe nie jest potrzebne jej takja prędkość co do silnika benzyna nie chodzi wyje...  ludzie jedzą trollują  głosem Silnika (dodawanie gazu na jednym) Kolega Bazyliszek niech czyta dokładnie głupie wpisy nie potrzebne tu..

Twój wpis jest nie potrzebny bo co chwile jest zakłady nowy temat skoda. Jeżeli nie odpowiada ci skoda na eu2 przejdzie na eu1 a jeżeli chcesz gnać po 150 to jezedzil na eu2 i pogodzic się z tym ze skoda jest w ets. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, EP07-1023 said:

Zawsze bawił mnie argument, że to przecież EURO TRUCK SIMULATOR 2, a nie jakiś SKODA SIMULATOR. Jakby kierowcy ciężarówek w realnym życiu nie musieli się zmagać z kierowcami pojazdów osobowych. :P 

Tak, tylko, ze ten argument służył w proteście przeciwko usunięciu ogranicznika prędkości, bo zestawy NIE POWINNY poruszać się szybciej niż 90km/h. A osobom, które mi zaraz napiszą, że mogę iść na sp, jeździć na EU1 lub z ogranicznikiem od razu odpowiem: to my powinniśmy dostosować się do gry, a nie gra do nas!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tylko że SCS wprowadził już dawno opcję wyłączenia ograniczenia prędkości w ETS 2. Gdyby tego nie zrobili to by teraz nie jeździli te 150 km/h na serwerach eu2, eu3 i eu4. Tylko właśnie maksymalnie 90 km/h byśmy jeździli.

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MinatomiraiX said:

Patrząc pod kątem bezpieczeństwa na drodze, sądzę, że przydałby się drugi ogranicznik serwerowy (na wszystkie pozostałe serwery). Nie byłoby realizmu w tym, ale chroniłby przed ogromnymi prędkościami skody i zestawy prowadzone przez kretynów jakimi są Turcy i w mniejszej części Rosjanie.

Kolego idź na eu1 tam jest ogranicznik a nie narzucaj swojej woli innym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rambo88pl said:

Tylko że SCS wprowadził już dawno opcję wyłączenia ograniczenia prędkości w ETS 2. Gdyby tego nie zrobili to by teraz nie jeździli te 150 km/h na serwerach eu2, eu3 i eu4. Tylko właśnie maksymalnie 90 km/h byśmy jeździli.

 

Wprowadził opcję, ale od samego startu ten ogranicznik jest włączony i w tym tkwi sęk, ze mimo wszystko SCS wspiera realizm.

 

2 hours ago, darktruckq said:

Kolego idź na eu1 tam jest ogranicznik a nie narzucaj swojej woli innym.

 

I co, zaczniesz prac jako kierowca i powiesz szefowi, że ma Ci zdjąć ogranicznik po chcesz grzać 150km/h?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, bazyliszek14 said:

 

Wprowadził opcję, ale od samego startu ten ogranicznik jest włączony i w tym tkwi sęk, ze mimo wszystko SCS wspiera realizm.

 

 

I co, zaczniesz prac jako kierowca i powiesz szefowi, że ma Ci zdjąć ogranicznik po chcesz grzać 150km/h?

Życie to życie a gra to gra

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, bazyliszek14 said:

Wprowadził opcję, ale od samego startu ten ogranicznik jest włączony i w tym tkwi sęk, ze mimo wszystko SCS wspiera realizm.

I co z tego, jak nie którzy biorą i go wyłączają jak tylko stworzą nowy profil. Albo na starym grają i go maja wyłączonego. SCS jakby wspierał realizm to by nie wprowadził wyłączania ogranicznika w grze. Ale ludzie prosili o wprowadził to do gry. 

Edited by Rambo88pl
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem w czym niektórzy z was widzą problem. To jest TYLKO gra, która ma nam przynosić przyjemność z jazdy. Niektórzy lubią jeździć 90 a niektórzy 150. Wszystko jest ok dopóki używa się hamulców. No ale zdarzy się, że ktoś w nas uderzy albo my w kogoś i co ? Wplynie to jakoś na wasze życie ? Zamiast tutaj płakać wsiadajcie to ciężarówek lub skód i jeździjcie. Macie do wybory 4 serwery (lub więcej nwm) dla każdego coś się znajdzie.

To już nawet znajdują się ludzie jeżdżący po 40km/h na jednopasmówce (Calais-Duisburg) aby specjalnie powodowac korki, wypadki itp a potem to nagrywać i chwalić się na yt.

 

POZDRO ! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, iBrachoO said:

To już nawet znajdują się ludzie jeżdżący po 40km/h na jednopasmówce (Calais-Duisburg) aby specjalnie powodowac korki, wypadki itp a potem to nagrywać i chwalić się na yt.

 

POZDRO ! 

I takich też można nagrać i zgłosić jako blokowanie drogi. Ja jeżdżę na tel landówce 80km/h i nic mi nie mogą zrobić bo nie blokuję a więcej też nie pojade bo dla mnie to szaleństwo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.