Jump to content

Zwieszanie gry po przejściu na Launcher.


.AMF.

Recommended Posts

Witam, mam problem odnośnie zawieszania się gry, nie raz mogę jeździć 2 godziny i się nic nie stanie nie raz po 30 minutach zwiesi grę na około 30 sekund odwiesi, lecz obraz stoi i po tym jak słyszę dźwięki inni widzą, ze jadę znowu się zatrzyma i niestety tylko alt f4 pomaga..... 

 

Stało się to nie mogę dokładnie określić czy update przed launcherem zaraz czy jak launcher wszedł, raczej jak launcher wszedł to takie coś mi się dzieje :/  

 

Wcześniej zawieszanie gry miałem tylko przy teleportacji czy coś ale zostało to naprawione.

 

 

Spec PC:

i5 650 

GTX 770

4GB ram

HDD 1TB

 

 

Odpowiedzi do zaraz dodanych postów:

Reinstalacja gry czy multiplayera - nie pomógł
Robić formatu mi się nie chce i nie mam na to ochoty, a wątpię ze to coś da

Na singleplayer mogę grać 3-4 godziny na modach i nic się nie dzieje...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Majster, dalej to samo, 30-40minut normalnej jazdy lag potem się gra odwiesza ale obraz stoi i po 30-40 sekundach znowu lag tym razem tylko alt f4 pomaga. Jak odpalę znowu MP to działa i mogę ile chcę jeździć ;/

 

Miałem błąd na stronie, od samego rana jak chciałem dać odpowiedź to wyskakiwał błąd, dałem teraz na nowo to wysłało wszystkie wiadomości albo mi dopiero pokazało, ze wysłało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.