Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Spotkajmy się w realu


ElectroMusic!

Recommended Posts

Heja. Piszę ten temat, aby móc się spotkać w realu i pogawędzić chwilę. Temat raczej do osób jeżdżących w realu zestawami, choć nie tylko.

Mianowicie temat jest prosty, piszemy skąd i dokąd jedziemy, bo zakładam, że każdy kto jeździ ma laptopa/tableta i internet, więc myślę, że z tym nie ma problemu.

Mogłoby to pomóc w zgadaniu się na PW/tel. i spotkaniu w uzgodnionym miejscu.

Nie wiem, czy taki temat może przetrwać i ma sens, więc proszę o wypowiadanie się. ;)

Nie ukrywam, że z dwoma osobami chcę się spotkać, lecz wyznaczone trasy na to nie pozwalają. Może z innymi się uda. :)

Często latam do Lidzbarka, gdyby ktoś tam mieszkał... :P

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Na pewno chętnych nie brakuje, bo ja też z przyjemnością bym się spotkał, ale patrzę również realistycznie. Spotkanie obejmowałoby bardziej graczy, którzy jeżdżą po Europie zestawem. Więc odpadają Ci, którzy nie mogą się spotkać poza granicami (w tym ja, chociaż w moim przypadku problemem jest jeszcze leczenie złamanego palucha). Dalej wymieniając, musielibyście liczyć na wyjątkowe szczęście by dostać trasy, które się łączą (ewentualnie lekko zmodyfikować), umówić się w konkretnym miejscu. Nigdy nie wiadomo też jak komuś wypadnie pauza na tacho.

 

Krótko mówiąc jest więcej przeciwności i problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.