Jump to content

Rewolucja :)


S2YBKI

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie obowiązkowego członkostwa w firmie.
  • Opis Sugestii: Witam. Wpadłem ostatnio na pomysł, który może sie okazać rewolucja :D. Odrazu zaznaczę że nie wiem czy jest to możliwe do wprowadzenia, ale może zrobi się z tego ciekawa dyskusja. Do rzeczy. Wprowadzenie na multiplayera konieczności jazdy w danej firmie. Tak jak w życiu, skoro jest to symulator to może warto się zastanowić. Otóż żeby grać na MP było by konieczne być w danej firmie, co za tym idzie każdy musiał by zdawać egzaminy do danych firm, a jeśli gracz zachowywał by się nagannie to nikt go już by nigdy nie zatrudnił, powstał by swoisty rynek. Oczywiście można było by założyć własną firme i jeździć dla siebie, ale po zarobieniu odpowiedniej gotówki na singlu. Co o tym myślicie? Wiem że to troche abstrakcja ale jestem ciekaw zdania :D
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myśle że dała by ta zmiana większą frajdę z gry

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Jestem osoba pracującą i wchodzep ograc od czasu do czasu. Konieczność robienia dla kogoś to i konieczność nabijania kilometrów z ładunkiem na sile. Wole pojeździć w konwoju ze znajomymi bez bawienia się w "firmy". A zakładac firme aby tylko była to głupota bo równie dobrze już teraz jeżdząc samemu można powiedziec że prowadze własną działalnośc

Edited by [SRBP] Damian [PL]
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

^ Może i jest to wykonalne ale jest to bez sensu. Ja osobiście nie jestem w żadnej firmie gdyż nie chcę się do nikogo dostosowywać ponieważ reprezentowanie jakiejkolwiek firmy oznaczałoby w większości zmianę malowania ciężarówki, konieczność robienia tras, czasami na siłę itp. Biorąc również pod uwagę fakt iż ktoś czasem robi sobie przerwę od ETS'a. Nie gra załóżmy przez 2 tygodnie, co skutkuje wyrzuceniem go z firmy. Pojawia się kłopot bo musi szukać nowej lub prowadzić własną jednoosobową firmę. Jednym słowem lipa.. 

Link to comment
Share on other sites

Widać kolega za wcześnie z "choinki" się urwał i wypalił z takim pomysłem. Takie coś nigdy nie przejdzie. Jak pojawi się beta gry gdzie będzie ekonomia to wtedy, ale jak na razie zdecydoanie NIE.

Edited by L3chu

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego moje posty są usuwane ??!

EDIT/ Mój post nie był "niewygodny" dla nikogo. Od teraz baczniej będę się temu przyglądać, jeżeli to nie pomoże zostanie to zgłoszone.

Nawiązując do usuniętego posta, można powiedzieć, że jest się osobą prywatną mającą własną działalność :)

 

//post przywrócony-bakerpk

Link to comment
Share on other sites

Odpada, multiplayer jest grą dla wszystkich i jak wiadomo każda firma ma jakieś wymagania po za tym nie każdy ma tyle czasu, żeby szukać sprawdzać jaka firma mu przypasuje i ludzie bo to też ważne, po drugie Multiplayer jest za darmo i graja w niego także młodsi gracze wiec mógłby być problemy że ktoś ich nie chce przyjąć itp. Odrzucone.

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.