Jump to content
Patryk998

ETS2 Multiplayer, zacina grę przy podróży.

Recommended Posts

A więc tak, zrobiłem format laptopa (było to konieczne) zainstalowałem grę oryginalną ze steam Euro Truck Simulator 2 oraz wkleiłem swój stary profil by nie bawić się od nowa z tworzeniem itp. itd. pobrałem ze strony truckersmp clienta multi. Wszystko ładnie pięknie zainstalowałem, połączyłem konto z wotem itp. zlecenie wzięte, a tu trzeba przepłynąć promem. No to Patryczek do roboty wjeżdża na prom klika wybiera lokalizacje i klika enter. No i ups. czarny ekran a gra się zawiesiła, czekam 5-10 minut i co? nic. Gra jak stoi tak stoi z czarnym ekranem i nic nie ma zamiaru ruszyć. Patryczek sprawdzał czy to nie jest problem z dlc i każde usuwał do 0 gry, lecz nawet gdy nie miałem DLC to na multiplayer dalej było to samo. Nawet gdy chciałem się teleportować do serwisu to czarny ekran i brak odgłosu wydanej kasy. Po prostu nic :(. Na singleplayer wszystko cacy chodzi ze wszystkimi DLC tak jak ma być. Dodam że wcześniej nie miałem takich problemów z tą grą.

 

Parametry Laptopa:

System operacyjny: Windows 8 - 64 bit.

Procesor: AMD A8-5550M APU witch RADEON (4 CPU, 2,1Ghz z turbo boostem do 3.2)

Pamięć Ram: 4Gb

Karta Graficzna: AMD Radeon HD 8550G + 8670M Dual Graphic 2Gb.

Karta Dźwiękowa: Realtek HD Audio.

 

config.cfg - CFG które znajduje się w głównym katalogu gry. Czyli: Moje Dokumenty/EuroTruckSimulator2/.

 

client_11_12_2016.log client_12_12_2016.log Logi z folderu ETS2MP/Logs.

 

Proszę pomóżcie. 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam bardzo podobny problem z tym, że mi grę zacina zaraz po tym jak chcę się przespać aby z rynku przesyłek zabrać zlecenie bo żadne się nie wyświetlało, to samo tyczy się użycia klawiszy F7 -> Enter aby udać się do mechanika gra zastyga w miejscu, a Menadżer zadań wyświetla brak odpowiedzi. Proszę o pomoc również załączam swoje pliki

 

config.cfg

client_12_12_2016.log

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piter już to naprawiłem, robisz tak: Jak włączasz multi to uruchom z parametrami administratora. Następnie Menadżer zadań -> procesy i dajesz na wysoki priorytet ets2 i wyłączasz proces explorer.exe. Gdy już jesteś na multi połączony robisz F7 i enter żeby na serwis cię teleportowało, czekasz 5-10min gra ci się od freezuje i robisz szybki zapis. Problem powinien już ustąpić.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...