Jump to content

Naczepy


NesQuicks

Recommended Posts

Witaj,

Tutaj masz stronę na której są mody zrobione przez jednego z adminów TruckersMP: http://forerunner-mp-mods.weebly.com/ Przeczytaj uważnie, a będziesz mógł je pobrać, m.in. Zainstaluj poprawną naczepe którą wybrałeś, następnie pobierz mod który jest niezbędny i jest na samej górze strony w sekcji z przyczepami kolorowymi.

:) 

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

@freshu5 Jak nie masz pojęcia w jaki sposób działa zasada gry singleplayer, a jaka na multiplayer to się nie wypowiadaj.

Lepiej dziękuj wszystkim tym, którzy nad tym projektem pracują i wnoszą do niego bardzo dużo zwłaszcza swojego czasu, i to, że multi jest ZA DARMO.

Niestety, ale to DLC Schwarzmuller , które wnosi całkiem nową fizykę danych naczep i wygląd itp. to nie jest taka prosta rzecz, aby wgrać i już można jechać.

Za to odpowiada bardzo dużo czynników, które uniemożliwiają zaimplementowanie tego DLC do multika, co się dziwić zresztą ...

Może napiszesz, że High Power Cargo Pack jakoś było możliwe do wgrania na multi, no było bo Ci gracze, którzy tego DLC nie posiadają widzą puste niskopowoziówki, a w Schwarzmullerze masz firany/szmaty, które ciężko by było podpisać pod pustą platforme, bo raczej to jest niemożliwe.

Nie wiem za bardzo co dokładnie jest na rzeczy, że Schwarzmullera nie ma, ale bólu tyłka za taką rzecz nie mam, bo zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwe do zrobienia.

 

  • Upvote 1

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

On 9.12.2016 at 4:54 PM, freshu5 said:

^^wydali naczepy  SCHWARZMÜLLER i na multi nie można ich używać :/

 

Bo z tego co mi wiadomo to te DLC nie jest kolejnym dodatkiem, który wprowadza tylko skiny a modyfikuje też modele naczep. Byłby problem żeby zastąpić te modele. Inaczej sprawa wygląda przy DLC, które dodają malowania bo wystarczy zastąpić je u graczy nieposiadających tego DLC domyślnym kolorem ciężarówki. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.