Jump to content

Admini


Recommended Posts

5 minutes ago, Slonick[PL] said:

vegasss nie przejmuj się ten koleś dostał uprawnienia musi się dowartościować w sieci :)   niektórzy powinni przechodzić jakieś testy psychologiczne i inteligencji emocjonalnej.... nie każdy się na policjanta nadaje 

mówisz o sobie?:D

Edited by bazyliszek14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Slonick[PL] said:

nie ma się co kłócić bo że gość ma problemy emocjonalne to widać od dawna... dalej daje bany za śnieg na FB??? proponuję wyjść trochę na zewnątrz i mózg dotlenić bo widać że się od tego ciągłego siedzenia przed kompem lekko przestawia

 

Nie bazyliszku... mówię o Łukaszku

A myślałem, ze o sobie samym. Bo Łukasz według mnie jest dobrym Adminem.

 

2 minutes ago, vegasss15 said:

no spoczko broń kolegi moze sam sie odezwie ??

Nie bronię Łukasza bo sam potrafi się bronić. Wskazuję Ci tylko gdzie popełniasz błędy. Radziłbym Ci napisać przeprosiny bo jeśli Łukasz się wkurzy na pierwszy post to nie pograsz w mp do nowego roku lub dłużej.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vegasss15 said:

kolego zawsze gram spokojnie nie przeszkadzam nikomu ale nie lubie jak mnie ktos kikuje za nic a potem jak sie zapytam co on odpierdala to leci ban. jak bym powiedzial po turecku to tez bym bana dostal ?

I tu pojawia się odpowiedź:

Quote

Nadużywanie klaksonu - Wyrzucenie z gry (kick) / ban
Używanie klaksonu przez dłuższy czas oraz inne podobne rzeczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko tyle że warto by było zacząć od oceniania siebie bo tak zwykle jest że wrzeszczymy płaczemy że administracja taka zła że oni banuja specjalnie itd . Bo tak jest że wszyscy dostają bana za nic a jak przyjdzie co do czego to nagle się okazuje że bany są sprawiedliwie przyznane. Co do administracji nie spotkałem nigdy problemu trzeba jeździć ostrożnie i zgodnie z przepisami a jak się dostanie bana to się z tym pogodzić to jest tylko gra. Ogólnie to podziwiam administrację za cierpliwość zwłaszcza Lukasza na którego lecą hejty ostatnio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Slonick[PL] said:

i jak nazwać kolesia który wie że się inni zbierają żeby sobie potrąbić ku pamięci kogoś tam i lezie za nimi żeby kickowac i banować??? naprawdę nie można im odpuścić żeby se potrąbili te 5 minut.

Tu chodzi o zasadę. Każdego dnia ktoś umiera w bestialski sposób i każdy gracz mógłby sobie powiedzieć że ja chciałem potrąbić te 5 min za babcie za dziadka itd .Naprawdę nie można było zapytać . Założę się że administracja by się zgodziła .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bazyliszek14 said:

Łukasz Bar polski admin CWEL który banuje ludzi gdy żegnalismy polskiego kierowce w Berlinie co pedale statystyki sobie nabijasz wyjebane mam w twojego bana nawet nie dasz pozegnać kierowcy

 

Trzeba było kolego nie odpierniczaj maniany, to byś bana nie dostał

 

 

1 hour ago, Slonick[PL] said:

vegasss nie przejmuj się ten koleś dostał uprawnienia musi się dowartościować w sieci :)   niektórzy powinni przechodzić jakieś testy psychologiczne i inteligencji emocjonalnej.... nie każdy się na policjanta nadaje 

 

Wiesz co, za chwilę to mogę się dowartościować i Ciebie zbanować za obrażanie mnie. Masz wątpliwości to zgłoś gdzie trzeba, a nie czepiaj się bez powodu. Gdybyś Ty obrzucany gównem był 24h/7 to też miałbyś dość i nie pierniczył się z towarzystwem

 

 

1 hour ago, vegasss15 said:

aha to poco był z nami w berlinie żeby banowac i kickowac czy zeby oddac hołd kierowcy i rodzinie ?

 

 

Żeby pilnować aby nikt nie łamał Regulaminu.

 

 

37 minutes ago, vegasss15 said:

kolego zawsze gram spokojnie nie przeszkadzam nikomu ale nie lubie jak mnie ktos kikuje za nic a potem jak sie zapytam co on odpierdala to leci ban. jak bym powiedzial po turecku to tez bym bana dostal ?

 

Oczywiście jak zwykle kicki i bany za nic. Mam dowody na wszystkie przewinienia. Wypowiadacie się jakbyście znali się najlepiej na tym wszystkim, a tak na prawdę to guzik widzieliście. Cały czas była informacja o tym aby jeździć na światłach to poleciało chyba z 30 kicków na ten temat, a i tak cały czas ktoś się znalazł kto tego nie przestrzegał, o jeździe pod prąd czy o wyzywaniu nie wspomnę nawet. Nie widziałeś sytuacji to się łaskawie nie wypowiadaj.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mi to przyjemności nie sprawia, może Wam. Sądzisz, że chwila luzu coś zmieni? 2 dni, tydzień, miesiąc? Komuś coś będzie nie pasować to poleci kolejna fala i tak będzie wracać zawsze. Ja wiem, że dla Was najlepiej gdybym odszedł, bo niewygodnych ludzi najlepiej odsunąć od stanowiska, ale ja Wam tej satysfakcji nie dam!

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.