Jump to content

Kullanıcı Geri Bildirimleri & Üst Birimle Görüşme

Guest

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Merhaba,

Mayıs ayından itibaren geri bildirim sistemini ([email protected]) sizlerin kullanımına sunduk. Yapılan görüşmelerin uzun  zaman alması nedeniyle gönderilen ilk mail de tüm bilgilerin yer almasını tercih ediyoruz.

Geri bildirim için mail yazmak istiyorsanız aklınızda tutmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır;

• Size geri dönüş yapmamız biraz zaman alabilir. Çünkü bir çok kişiden farklı konular hakkında mesajlar alıyoruz.
  • Sadece Proje ve Topluluk yöneticiler tarafından cevap alacaksınız. Takımda yer alan diğer yetkililer bunlara erişemeyecektir.
  • Eğer bir ceza ile ilgili şikayetiniz varsa ban itirazı yaptığınızdan emin olunuz. (https://truckersmp.com/appeals/)
  • Gönderilen maillerin İngilizce olmasını tercih ediyoruz.  

Hangi konular hakkında bize ulaşabilirsiniz / ulaşamazsınız?

Genel olarak TruckersMP  ilgili her şey için bize ulaşabilirsiniz. ( Öneri, Şikayet, Soru vs...)

Bu, ceza itiraz sistemi veya oyuncu şikayet etme sistemi değildir. Bunun için website tasarlanmıştır. (https://www.truckersmp.com/)

Bu konularda hakkında görüşmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz;

TruckersMP takımında yer alan bir yetkili hakkında geri bildirim bulunmak istiyorsanız,

Cezalar ilgili geri bildirim de bulunmak istiyorsanız,

Forumda yer alan kategorilerle ilişkisi bulunmayan konularda soru sormak istiyorsanız,

Kişisel veya özel bilgi içeren, topluluğun bilmemesi gerektiğini düşündüğünüz konular hakkında geri bildirim yapmak istiyorsanız,

Üst personele yönelik diğer istekleriniz için mail gönderebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz yararlı linkler;

Oyun Hataları

Öneriler

Yardım Bölümü

Destek

Önemli Bilgiler 

Bize geri bildirimde bulunurken konuyla ilgili tüm linkleri (bağlantıları) göndermeniz gerekmektedir. (Örneğin TruckersMP profili, yapılan ceza itirazının linki veya site üzerinden oluşturulan raporun linki) ( Bu yapılan işlemin süresini kısaltmaktadır. )

Örnek; (Türkçe Versiyonu)

Size yardımcı olması için bir mail yazdık;

Alıcı:  [email protected]

Başlık: Haksız Ceza

Merhaba,

23 Kasım 2016 tarihinde çarpma nedeniyle kalıcı olarak yasaklandım.  Bence bu haksız bir cezadır. Çünkü ben onları o sırada görmüyordum.

Ban itirazım: https://www.truckersmp.com/appeals/

Admin tarafından gönderilen kanıt: https://www.youtube.com/randomlink

TruckersMP profil linkim: https://truckersmp.com/user/491

Diğer kullanıcıları bu durumda göremediğim için ne yazık ki herhangi bir şey yapamadım.

Teşekkürler

<Adınız>

Example;English Version

To: [email protected]

Subject: Unfair ban

Hi there,

On 23 November 2016 I've been permanently banned for ramming, in my opinion this ban was incorrect because I didn't see these people on my screen.

I've created a ban appeal here: https://www.truckersmp.com/appeals/<id>

The admin has provided evidence, link: https://www.youtube.com/randomlink

My TruckersMP profile: https://truckersmp.com/user/491

I would appreciate it if you can look at my case, because these people weren't on my screen and therefore I couldn't have done anything to prevent this from happening.

Thanks,

<your name>

Çeviri: @LIGHTOFGOD  Konuyu Oluşturan :  @Rekoil_  

Edited by LIGHTOFGOD
Created a new topic by me : https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/52658-kullan%C4%B1c%C4%B1-geri-bildirimleri-%C3%BCst-birimle-g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fme/

• 3 weeks later...

Her şeyi usulüne göre hazırladım. Kaç ay oldu bilmiyorum. (1-2). Mesajların okunduğunu zannetmiyorum. Dün yeni hesap açtığım için aldığım perma ban için mail attım ondan da ses seda yok. Eğer sisteme bakılmıyorsa boşa oyalamayın milleti. 

• Like 1
  • Upvote 1

^^Su anda Christmas oncesi donemde oldugumuz icin sistemde bir miktar mail birikmesi mevcut ancak hicbir mail cevaplanmadan pas gecilmiyor. Yalnizca maillerin cevaplanmasi zaman aliyor. Gonderdiginiz mail icin bir miktar daha beklemeye devam edin.

• Haha 1

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki oyunda kontrol sıfır.

Bunu neden söyledim; çünkü oyunu ve oyuncuları sabote eden oyun teröristleri her zaman başımıza bela oluyor. Bilerek ve kasti olarak çekici ve yüklerimize hasar veren bu kendini bilmezler yüzünden multiplayer sıkıcı ve zevksiz hale geliyor. Benim için öyle. Her beş yükten dördü bu gafiller yüzünden hasarlı olarak teslim ediyorum. En son dün REST klanı onbeş yirmi araçlık otomobil konvoyu yanlarından geçerken hem yolu kapamışlar hem de her biri çekicime ve yüküme hasar verdiler. Çekici yüzde 80, yük de yüzde 60 hasar ile varış noktasına gidebildi. Bin yedi yüz km'lik bir yolda son elli km'de bu revamı? Artık multplayer'ı bıraktım. Singleplayer en iyisi. Bir önerim de olacak. Oyun için müfettişler olsun. Siz belki her yere yetişemiyorsunuz. Onlar raporlar ve çözüm bulunabilir. 

Siz Sayın Adminler bu işe el atmadığınız sürece de oynamam. 

Daha iyi ve güzel bir TruckerMP için gereğini yapacağınızı umarım.

Bu arada ben oyunu güzelce oynayamayıp da Siz onları sonradan banlamanız neye yarar.

iyi oyunlar.

• Upvote 2

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 25.12.2016 at 3:49 PM, Red_Driver said:

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki oyunda kontrol sıfır.

Bunu neden söyledim; çünkü oyunu ve oyuncuları sabote eden oyun teröristleri her zaman başımıza bela oluyor. Bilerek ve kasti olarak çekici ve yüklerimize hasar veren bu kendini bilmezler yüzünden multiplayer sıkıcı ve zevksiz hale geliyor. Benim için öyle. Her beş yükten dördü bu gafiller yüzünden hasarlı olarak teslim ediyorum. En son dün REST klanı onbeş yirmi araçlık otomobil konvoyu yanlarından geçerken hem yolu kapamışlar hem de her biri çekicime ve yüküme hasar verdiler. Çekici yüzde 80, yük de yüzde 60 hasar ile varış noktasına gidebildi. Bin yedi yüz km'lik bir yolda son elli km'de bu revamı? Artık multplayer'ı bıraktım. Singleplayer en iyisi. Bir önerim de olacak. Oyun için müfettişler olsun. Siz belki her yere yetişemiyorsunuz. Onlar raporlar ve çözüm bulunabilir. 

Siz Sayın Adminler bu işe el atmadığınız sürece de oynamam. 

Daha iyi ve güzel bir TruckerMP için gereğini yapacağınızı umarım.

Bu arada ben oyunu güzelce oynayamayıp da Siz onları sonradan banlamanız neye yarar.

iyi oyunlar.

Oyunda %100 admin kontrolü ne yazık ki mevcut değil dediğiniz gibi yetişemiyorlar. Adminlik ise gönüllü bir görev olduğundan fazla kişi de olmak istemiyor. Bunları hesaba katacak olursak sabırlı olmakta fayda var. 

1) Oyun içi report sistemi

2) Web üzerinden report sistemi mevcut. Bunları kullanarak siz de oyunun daha da oynanır bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz...

• 1 month later...

Merhaba, 

Evet arkadaşın dediği gibi oyun için kontrol trafik yoğunluğuna orantılı olarak yapılıyor fakat online olan admin sayısında gerçekten bir düşüş var devamlı aynı adminleri görüyoruz fakat site içerisinde listede daha çok admin mevcut. Eğer uygun görürseniz yeni adminler için seçim yapmanızı öneririm. Oyun saatini göz önüne alarak ve yaş kriterini de göz önüne alın lütfen.

İyi günler iyi oyunlar.

On 27.03.2017 at 3:40 PM, aykuttasci said:

Merhaba, 

Evet arkadaşın dediği gibi oyun için kontrol trafik yoğunluğuna orantılı olarak yapılıyor fakat online olan admin sayısında gerçekten bir düşüş var devamlı aynı adminleri görüyoruz fakat site içerisinde listede daha çok admin mevcut. Eğer uygun görürseniz yeni adminler için seçim yapmanızı öneririm. Oyun saatini göz önüne alarak ve yaş kriterini de göz önüne alın lütfen.

İyi günler iyi oyunlar.

Alımlar açıldı. Buradan sizde başvuru yapa bilirsiniz. :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1Cx3_umrz-Cp5KbQ6u6n5Z9RM4f0G9n8BC8roFZOp2yn5Ew/viewform?c=0&w=1

• 1 month later...

Merhaba. TruckersMP profilimdeki ceza geçmişimde iki adet yanlış ceza mevcut ve itiraz ile bu ikisini iptal ettirmiştim fakat 2 yıl geçmesine rağmen hala profilimde görüyorum. Bu yanlış cezaların profilimden kaldırılmasını istiyorum fakat karışık bir durum mevcut. İlk yanlış ceza 2015'in Kasım ayında omer584 tarafından Insulting sebebiyle verilmişti. Sebep kısmında bir resim linki mevcut fakat linke tıkladığımda "404 Sayfa bulunamadı" hatasını gördüm ve kanıt geçerli olmadığı için itiraz ettim. Omer584 tarafından itirazım kabul edildi fakat o dönem TruckersMP.com yoktu, ETS2MP.com vardı ve sitenin eski arayüzü mevcuttu. Site TruckersMP olarak değiştiğinde benim Omer584 ile yaptığım itiraz konuşmalarım yok oldu. İkinci yanlış ceza verbeekrj2903(NL/ENG) tarafından verildi ve itirazı mevcut, onda sorun yok fakat ilk yanlış cezayı nasıl kaldırtacağımı bilmiyorum. Bu yazıda anlattıklarımı ingilizce mail olarak yazıp göndersem kabul edilir mi?

@LIGHTOFGOD 

Edited by Frkn64

40 minutes ago, Frkn64 said:

Merhaba. TruckersMP profilimdeki ceza geçmişimde iki adet yanlış ceza mevcut ve itiraz ile bu ikisini iptal ettirmiştim fakat 2 yıl geçmesine rağmen hala profilimde görüyorum. Bu yanlış cezaların profilimden kaldırılmasını istiyorum fakat karışık bir durum mevcut. İlk yanlış ceza 2015'in Kasım ayında omer584 tarafından Insulting sebebiyle verilmişti. Sebep kısmında bir resim linki mevcut fakat linke tıkladığımda "404 Sayfa bulunamadı" hatasını gördüm ve kanıt geçerli olmadığı için itiraz ettim. Omer584 tarafından itirazım kabul edildi fakat o dönem TruckersMP.com yoktu, ETS2MP.com vardı ve sitenin eski arayüzü mevcuttu. Site TruckersMP olarak değiştiğinde benim Omer584 ile yaptığım itiraz konuşmalarım yok oldu. İkinci yanlış ceza verbeekrj2903(NL/ENG) tarafından verildi ve itirazı mevcut, onda sorun yok fakat ilk yanlış cezayı nasıl kaldırtacağımı bilmiyorum. Bu yazıda anlattıklarımı ingilizce mail olarak yazıp göndersem kabul edilir mi?

@LIGHTOFGOD 

Adminlerin kanıtları 1 yıl süreyle saklaması gerekiyor. O gün sildirsen sildirebilirdin belki ama şu anda silmiyorlar. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.