Jump to content

UnBan możliwy nie tylko przez Admina wystawiającego


Omandos

Recommended Posts

Moją propozycję zacznę od uzasadnienia.  Dostalem Ban za nick name ze STEAM.  Już nie wnikam, że jeżdżę od dawna i gram w różne gry i nigdzie nie było problemu... A więc jak już wiemy trzeba zmienić nick name i stanąć w kolejce o łaskę.  Tylko, że Ban moze być ściągnięty tylko przez admina który ów przywilej bezczynności nam wręczył... Serio? W taki oto sposób przez cały dzień (pomimo pisania do admina na forum, STEAM  i w grze pisał kolega) dalej mam Bana... Jak w wydawaniu Banu poszło mu szybko ( mógł napisać żeby zmienić i bym to zrobił ) tak już z oddaniem mi wolności jazdy to juz ruch kontynentów.  Zatem wnoszę o możliwości zdjęcia Bana przez innego administratora w zależności od tego, za co został wystawiony oraz sprawdzeniu czy zalecenie zostało wypełnione ;)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Omandos said:

(..)Jak w wydawaniu Banu poszło mu szybko ( mógł napisać żeby zmienić i bym to zrobił)

A może wystarczyłoby gdybyś przeczytał regulamin gry? Zaczynając grę na mp, musisz go zaakceptować czyli zgadzasz się na jego warunki. Sam jesteś sobie winien, a administrator tez jest człowiekiem i nie spędza czasu tylko na graniu, banowaniu i odpisywaniu na apelację. Ma obowiązek CI na apelację odpisać więc musisz cierpliwie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Twoim obowiązkiem jest znać regulamin który akceptujesz na naszej stronie, więc niestosowanie się do niego równa się ban z Twojej winny. Nie ma i nie będzie takiej opcji że inny Admin może ściągnąć bana który został nadany, dlaczego? ponieważ dowody ma Admin który zbanowal i on był przy sytuacji gdzie nadal tego bana, a inny który by go ściągać miał nie ma pojęcia całego zajścia. Odrzucone.

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.