Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zanim zapytasz - przeczytaj to (Śnieg)


RaneMoro

Recommended Posts

Teraz tylko czekać na dzieło jakie nam zaprezentuje Team TruckersMP związane z zimą. Może uda im się dodać do moda by był poślisg na śniegu ^.^ (marzenie).

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bakerpk said:

Powiem tak lekka fizyka mogła by być ale tez nie do przesady ponieważ sami wiecie ile jest troli na drogach itp, a przy takim czymś mogli by oni to wykorzystywać i utrudniać grę innym.

Lekka fizyka i scout ja to widze jedynie jako argagamedon :D

Link to comment
Share on other sites

Gram na MP od jego premiery jak nie jeden z nas, nie ukrywam że w końcu jakaś drobna zima by się przydała!

wiem Michał zawsze mówił że nie da się zrobić fizyki bo nie każdy na serwerze jeździ na zimie,więc może zrobić tak jak z scoutem?  (EU#2 ma scouta , niech EU#1 ma zimę nawet z delikatną zmianą fizyki)

dla tych co nie chcą zimy zawsze pozostaje EU#3

Pierwsza zima była od Satan19990  coś fajnego, zaspy itp .Druga zima wręcz przeciwieństwo niczym jak by 5 minut tylko prószyło.

Lecz najważniejsze w tym wszystkim jednak jest dobra optymalizacja

  • Upvote 2

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BTS Duch said:

Gram na MP od jego premiery jak nie jeden z nas, nie ukrywam że w końcu jakaś drobna zima by się przydała!

wiem Michał zawsze mówił że nie da się zrobić fizyki bo nie każdy na serwerze jeździ na zimie,więc może zrobić tak jak z scoutem?  (EU#2 ma scouta , niech EU#1 ma zimę nawet z delikatną zmianą fizyki)

dla tych co nie chcą zimy zawsze pozostaje EU#3

Pierwsza zima była od Satan19990  coś fajnego, zaspy itp .Druga zima wręcz przeciwieństwo niczym jak by 5 minut tylko prószyło.

Lecz najważniejsze w tym wszystkim jednak jest dobra optymalizacja

Przydałaby się taka "prawdziwa" zima w MP. Tylko zaraz wyjdzie kwestia speed limitera.... Stawiałbym bardziej na EU#3. Aaaaaale jak na razie to można pomarzyć :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że gdyby nie niespodziewana premiera Francji to mod byłby już na MP. Nowe tereny Francji to nowe tekstury, które trzeba edytować tak aby miały zimowy wygląd. Trochę dziwnie by to wyglądało gdybyśmy jechali po podstawce, wszystko ośnieżone i nagle wjeżdżamy w zielone tropiki :D

 

Poza tym dotychczasowa mapa była w klimacie umiarkowanym. Nowa Nicea czy chociażby Marsylia zahaczają już o klimat śródziemnomorski, a to oznacza, że śniegu tam nie zobaczymy. Z ciekawości zerknąłem w internet i Google mi podpowiada, że w Marsylii jest teraz 16 stopni ;) 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2016 at 2:25 PM, BTS Duch said:

[...]  (EU#2 ma scouta , niech EU#1 ma zimę nawet z delikatną zmianą fizyki)

dla tych co nie chcą zimy zawsze pozostaje EU#3 [...]

 

To byłaby świetna opcja. Tym bardziej, że na EU#1 wchodzą osoby, które rzeczywiście chcą jak najrealniej pojeździć, wypadków i trolli jest stosunkowo mało.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2016 at 9:51 PM, Trybcio86 said:

ciekawe bo ja gdy go uzywalem w paruzy mialem zielone krzaki na tle bialej polaci sniegu...

zacznijmy od tego że autor uprzedza żeby wyłączyć trawę i krzaki... jeżdżę  na modzie czwartą godzinę po Francji i wszystko jest ok

 

 

Kilka fotek z tras wyłącznie na terenie Francji z modem od Satana:



 

Spoiler

 

ets2-00091.jpg

ets2-00092.jpg

ets2-00093.jpg

ets2-00094.jpg

ets2-00095.jpg

 

 

 

 

Edytuj posty // Bandero

Edited by Dzeriusz{ITC}
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, falooo19988 said:

miałem przerwe od etsa mp i nie powiem wam kiedy to bylo, ale pamietam ze byla juz aktualizacja ze sniegiem do multi.

Był dodany do multi winter mod - 6 grudnia 2015. Problemem jest premiera DLC France.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2016 at 6:51 PM, Vaiarek said:

Myślę, że gdyby nie niespodziewana premiera Francji to mod byłby już na MP. Nowe tereny Francji to nowe tekstury, które trzeba edytować tak aby miały zimowy wygląd. Trochę dziwnie by to wyglądało gdybyśmy jechali po podstawce, wszystko ośnieżone i nagle wjeżdżamy w zielone tropiki :D

 

Wiesz, że chyba masz rację. To mogło spowodować, że trzeba czekać nieco dłużej na śnieg w Multiplayerze. :P

Developerzy, chyba przemyśleli sprawę.

Wjeżdżanie w zielone tropiki z białego obszaru, mogłoby spowodować nieodwracalne problemy ze wzrokiem. Hihihi :D

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.