Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

F7


Kacp3rrr

Recommended Posts

 

Czy gra po prostu pójść czarny lub całkowicie ekran zamarza? Jeśli tak miałem ten sam problem przy użyciu F7 + enter, w zasadzie nic byś interakcji z gry. Z tego co czytałem na ten temat, że to ze względu na różnicę czasu między SP i MP. W ten sposób naprawiłem mój problem:

  • Pojechaliśmy do strefy N / C, jak warsztacie lub garażu.
  • Potem zrobiłem F7 + Enter.
  • Czekaliśmy 10-20 minut.
  • Po około 5 minutach moja gra teleportowany do serwisu i nie miałem jeszcze tej kwestii.

Upewnij się, aby nie wcisnąć coś, nie klikaj myszą lub naciśnij dowolny klawisz na KB czekając, jeśli zrobisz to Twoja gra może skończyć blokowania się i trzeba będzie zamknąć go za pomocą Menedżera zadań. Po 20 minutach przechodzi, a gra jest nadal masz ten problem spróbuj nowego profilu. Inna uwaga, jeśli masz jakiekolwiek pracowników będzie to wymagało więcej czasu, ponieważ gra wymaga synchronizacji czasu dla Ciebie i Twoich pracowników, więc jeśli strzelać je wszystkie zanim to nie powinno trwać tak długo.  

 

Jeśli to ma rozwiązać problem polecam coraz inny profil dla SP i MP w ten sposób nie ma problemów z kompatybilnością stanie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.