Jump to content

hasicio1cz


hasicio1cz

Recommended Posts

Ok a jak jsem to měl vědět toto forum je alespoň 1 rok stare a za 1 rok nestačíte napsat pravidla pro čechy? Jak to ti češi maj vědět že jsou další? Myslím že každého normálního člověka napadne že když jsou tam pravidla pro čechy budou tam všechny ne jen polovina. Jak to pak maj ti Češi a Slováci vědět?

Link to comment
Share on other sites

Ja som tie pravidlá síce preložil aspoň do SVK, Shadow do CZ, ale ono je to každú chvíľu updatnuté a potom sa mi už vážne nechcelo to prekladať. Preložil som toho už nespočetne veľa, prekladal som dokonca aj myvtc.net do CZ a SVK, čiže sa mi to už jednoducho nechcelo. 

 

Ostatní nemajú pokiaľ viem možnosť prekladať pravidlá, čiže sa o to budem musieť postarať ja, alebo nikto iný. Môžem tie topicy editnúť potom, lenže si budem musieť nájsť čas na preklad a kým vôbec zistím čo je všetko v tých pravidlách pozmenené... Ale jednoznačne to preložím.

Link to comment
Share on other sites

hasicio1cz Jak už jsem psal v předchozím tématu od David_Sk. Pokud jsi opravdu četl ony české pravidla zde na fóru až do konce, tak sis určitě všiml poslední věty, a to:

 

Quote

 

Překlady se mohou lišit od původní verze pravidel hry.
Prosím, mějte na paměti, že rozhodnutí administrátorů jsou založeny na původní anglické verzi.

 

Takže kritizovat TruckersMP tým, si myslím, není na místě.

Edited by diZZy [CZ]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak už jsem kdysi psal na jedné "stránce " na FB o MP.....Doprkýnka!! Když něco chci dělat a má to pravidla...dám si čas a bude se to naučím, ( jazyk pravidel) nebo si to přeložím v translatoru...ale, opět vidím že : a- kašlete na to... b- ještě si dovolíte otevřít pusu...c- ten ban je v pořádku...fuj, jak píše nade mnou helforce...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.