Jump to content

Po wybraniu profilu gra ładuje się do pewnego momentu po czym się crashuje.


kumpel3

Recommended Posts

1 hour ago, Dzeriusz{ITC} said:

Przejrzałem loga i wychodzi na błąd profilu, ponieważ gra wywala ci w tym momencie kiedy zaczyna się wczytywanie save'a. Jeżeli miałeś kiedyś na nim mody możliwe iż to one namieszały i save uległ uszkodzeniu 

  Reveal hidden contents

Loading save '/home/profiles/4461776964/save/autosave_job_1/game.sii'
00:02:20.236 : <WARNING> Ignoring obsolete attribute 'interior_look_presets' of unit '.E0.37.0237.00000000' (of type 'vehicle').
00:02:20.237 : <WARNING> Ignoring obsolete attribute 'interior_look_presets' of unit '.E0.37.0237.00000000' (of type 'vehicle').
00:02:20.237 : <WARNING> Ignoring obsolete attribute 'interior_look_presets' of unit '.E0.37.0237.00000000' (of type 'vehicle').
00:02:20.237 : <WARNING> Ignoring obsolete attribute 'interior_look_presets' of unit '.E0.37.0237.00000000' (of type 'vehicle').
00:02:20.237 : <WARNING> Ignoring obsolete attribute 'interior_look_presets' of unit '.E0.37.0237.00000000' (of type 'vehicle').

 

To co w takim razie mam zrobić? Reinstalowałem wszystko razem ze Steamem 3 razy, żadnych modów tam nie ma, a nowy profil ładuje się normalnie i dopiero gdy chcę wybrać nowe miasto wtedy crashuje. Wszystkie sterowniki aktualne co do dnia, dzisiaj aktualizowałem wszystkie. Nie mam pojęcia co jeszcze robić. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dzeriusz{ITC} said:

Spróbuj wyrzucić wszystkie profile i ich backup'y  z folderu dokumenty/euro truck simulator 2 (backup), dokumenty/euro truck simulator 2/profiles (profile). Jeżeli to nie zadziała to w ostateczności musisz zrobić format dysku tak jak napisał Bandero (format oznacza usunięcie wszystkich plików z dysku)

A jeżeli nawet format nie pomoże? 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dzeriusz{ITC} said:

Tak jak mówię. Albo to wina profili, albo jakiegoś pliku w grze

Da się jakoś zweryfikować ten plik w grze? I go usunąć? Oczywiście, też jak go znalezć. Zresztą nie wiem czy to wina też pliku gry, ponieważ robilem az 3 reinstalle steama z etsem wiec raczej jest czysty, chyba ze cos pozostalo, albo jakies DLC tutaj jest winne. 

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zamknę ten wątek bo spamujesz, udzielają Ci odpowiedzi co zrobić, a Ty pytasz "a jak to nie pomoże?"... No trzymajcie mnie, to albo staramy Ci się pomóc i wykonujesz polecenia albo debatujemy nad sensem istnienia wszechświata i siłami niezależnymi od nas samych... Co by było gdyby... 

Nowy profil załóż i pojeździj sprawdź czy działa.

 

d527a34bf0344238aa8cf204b21d59f4.png

eedced0f73a54a39ae2b2b8bb685749a.png

 

I nie wgrywaj żadnych modów, zero null nope.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.