Jump to content

Ban perma za celową kolizję na granicy non collision


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Ban perma za celowe wykorzystanie granicy non collision do karambolu

Opis Sugestii: Gracze, którzy celowo powodują kolizję na granicy non collision powinni być od razu karani banem perma

Przykładowe obrazki: nie posiadam

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: To, co przed chwilą widziałem to porażka. Nie ma możliwości wyjazdu czy wjazdu na serwis w Duisburgu bo bydło ma gdzieś granicę non collision i wyjeżdża z serwisu powodując karambol i zniszczenia. Sam oberwałem od jednej krowy, która zniszczyła mi w 100% cały zestaw.

 

PS: Nie pisać że mogę iść na inny serwer. Jeżdżąc na eu1 czy eu 3 można umrzeć w trakcie jazdy.

Edited by bazyliszek14
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Popieram, choć wątpię aby zostało to wprowadzone w życie.

Także raz padłem ofiarą takiego przypadku, gdy próbowałem przez pół godziny wyjechać z serwisu, wraz z wieloma innymi graczami, gdzie jakiś troll na granicy strefy non-collision powodował wypadki wjeżdżając w tył naczepy. Przez ponad pół godziny miałem nadzieje, że gość odpuści lub zostanie zbanowany, lecz musiałem skorzystać z rozłączenia internetu i ponownego połączenia się z serwerem.

Takie działanie było celowe i według mnie powinno być surowo karane, nawet banem permanentnym, bo tacy gracze tylko utrudniają rozgrywkę innym, mimo, że sami świetnie się przy tym bawią.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ehm popieram to ale dla Developerów pytanie! Dlaczego nie ma teraz "Trybu Ducha" po wyjezdzie np z spedycji...

Ja dzisiaj też to zrobiłem takie cuś i po prostu dwóch w tym czasie wyjechało i on mnie walnął no i niestety 7% na start trasy :P

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za. Jak nie potrafią się zachować i poczekać chwilkę aż ktoś wyjedzie to najwidoczniej nie powinni tacy w ogóle istnieć na MP. I jeszcze jedno dodam - permanentny i nieodwołalny ban za jazdę na czołówkę. Ja jeszcze jestem w stanie to zrozumieć, że ktoś się komuś respawnował na drodze i chce go wyminąć, albo ktoś komuś drogę zajechał, ale jak jest pusta droga i koleś mi zjeżdża na mój pas i wali na mnie, a na dodatek jeszcze mnie wyzywa od idiotów, że ja! umiem jeździć... to przepraszam bardzo, ale jestem za tępieniem takiej hołoty.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł ma jednak parę zastrzeżeń do niego po pierwsze jeśli taki delikwent zrobi to po raz pierwsze dać mu kick zamiast ban po drugie jeśli kick nie pomógł to dać mu bana na 7 dni dopiero w tedy gdy ban i kick nie pomagają dać mu perma.

Kierowców którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drodze np wyprzedać sznur ciężarówka choć z góry wiadomo że nie mam prawa taki manewr się udać banować od razu.     

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Orzeł85A said:

Bardzo dobry pomysł ma jednak parę zastrzeżeń do niego po pierwsze jeśli taki delikwent zrobi to po raz pierwsze dać mu kick zamiast ban po drugie jeśli kick nie pomógł to dać mu bana na 7 dni dopiero w tedy gdy ban i kick nie pomagają dać mu perma.

Kierowców którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drodze np wyprzedać sznur ciężarówka choć z góry wiadomo że nie mam prawa taki manewr się udać banować od razu.     

Nie zgodzę się z Tobą. Nie ma tu możliwości kicka bo Admini by tylko kickowali (nie sprawdzą czy gracz już miał za to kicka. Ban czasowy też nie wchodzi w grę bo to nie jest zwykła kolizja. Jedynym lekarstwem jest ban perma bez możliwości unbana. Na pewno każdy ma na tyle dobry wzrok, żeby ocenić czy wyjedzie bez wtapiania innego gracza w asfalt. Gram na mp prawie 2 lata i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym w kogoś wjechał na granicy strefy non collision. Skoro ja potrafię to inni też

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Nie wszyscy wiedzą że jest możliwość rammowania kogoś po przez takie działanie. Gdy ktoś jest poza NCZ i gdy ktoś z niej wyjeżdża. Generalnie ostatnio miałem taką sytuacje gdzie pewien gracz kłócił się że był w NCZ to jak mógł zrammować kogoś gdy ten wyjeżdżał. Ładowanie permów za takie zachowanie to nie dobry pomysł, aczkolwiek jak najbardziej banujemy gdy ktoś uprzykrza innym życie w ten sposób.

 

Odrzucone.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.