Jump to content

Serwer 100% kolizje.


Stoniu

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii
    : Serwer z włączonymi kolizjami na całej mapie.
  • Opis Sugestii
    :Chodzi o to żeby jeden z 3 serwerów na Europe ustawić na pełną kolizje. 
  • Przykładowe obrazki
    : Nie posiadam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna? 
  • :Dało by to więcej realizmu np czekanie aż inny kierowca sie rozładuje i usunęło by problem (jak czytalem w sugestiach niezatwierdzonych) z wyjazdami z baz bo skaczą na łączeniach stref.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mati216 said:

Nie przejdzie, bo jak zauważyłeś inni "gracze" trollują więc musisz głęboko się zastanowić czy to ma sens. Przykładowe obrazki ? Landówka śmierci :)

Dokładnie. Kolejne miejsca to warsztaty samochodowe albo miejsca do oddawania naczep. Widzą jak ktoś tam jest i wczytują auto-save. i BUM kraksa gotowa.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Quote

Sugestia bez sensu .Gdzie chciałeś się logować do gry kiedy nie będzie strefy no collision? chyba na jakimś graczu .

 W garażach np tylko tam zrobić strefę bez kolizji.

Quote

Nie przejdzie chociaż chciałbym zobaczyć te kolejki w Rotterdamie do jednego miejsca odłączenia naczepy xd

O to mi chodzi. poczuć ten klimat korka.

Quote

Jak bez kolizji w spedycjach? Czekać po kilkanaście minut aż inna osoba odjedzie? a jak ktoś ma straszne lagi i musisz czekać kilka godzin? Jak na razie sugestia bez sensu :) 

A jak masz w realu, też nie raz musisz czekać aż jakiś idiota się ustawi. Kolejki też są i trzeba czekać.

 

 

 

Są 3 serwery na Europe ja nie pisałem żeby na każdym to zrobić tylko na jednym. Taki HARDCORE.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.