Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

American Truck Simulator - registrácia


[PL/SVK]MartinR560

Recommended Posts

Zdravím. Dnes som si zakúpil American Truck Simulator tak som sa rozhodol zahrať si multiplayer. Preinšľtaloval som MP lebo som mal MP iba na ETS tak som musel preinštalovať a nainštalovať aj na ATS, všetko v poriadku, no keď som zapol multiplayer, a snažil sa prihlásiť, tak mi to vypísalo že si mám zaregistrovať hru alebo niečo v tom zmysle. Dalo mi to aj možnosť presmerovať sa na web. Tam som následne klikol na ´´check now´´ ako mi to písalo v postupe. Tak mi tam napísalo že to kontrolujú, ale kontrolujú to už asi 2 hodiny, a stále žiadna odozva, nemôžem sa dostať do multiplayeru na ATS. Som už z toho celkom nervózny lebo rád by som si zahral ATS MP ešte dnes. Je takéto čakanie bežné? Vopred ďakujem za odpoveď.

200_s.gif

tracker.php?id=49936&code=dfd7sw

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Burner said:

Musíš mať nahraté 2 hodiny na ATS aby si ho mohol registrovať.

Ahaaa, ja som na to úplne zabudol lebo keď som prvý krát inštaloval MP na ETS-ku som mal nahratých už cez 100 hodín takže už to je jak samozrejmosť, diky za pomoc :)

Edited by Martinr560
  • Upvote 1

200_s.gif

tracker.php?id=49936&code=dfd7sw

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.