Jump to content
  • 0

Problem z zapisem


Patryk1975[PL]

Question

Może ktoś z Was miał taki problem,więc w czasie gry wszystko ładnie śmiga,lecz gdy dochodzi do auto save-u lub ręcznego zapisu,gra na ok. 4 sek. jest ''zamrożona'',to samo jest na Single Player.Taki stan rzeczy powoduje niebezpieczne sytuacje na trasie.

Co może być przyczyną?

Proszę o jakieś porady,sugestie itp.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Od małej ilości ramu lub starszego procesora.

Spróbuj przy użyciu programu Razer Game Booster, opis znajdziesz w google.

Niestety,dalej mam to samo,kierując się Twoimi wskazówkami.

Myślę,że problem tkwi gdzie indziej ,mam 8Gb ram,proc. Intel core i3,graf.gf820m 2Gb.,wcześniej zap...jak mały kazio w ets.

P.S.

Zero wirusów itp.

Jakieś inne propozycje?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Powodem tego dziwnego zjawiska był save,który miałem od początku ETS-a,był tam jakiś błąd(nie wiem),założyłem nowy profil i wszystko śmiga jak należy.

Tak na przyszłość dla innych graczy,gdyby mieli podobny problem,oczywiście kosztem utraty osiągnięć,ale to inna bajka.

Dzięki wszystkim za porady.

Temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Powodem tego dziwnego zjawiska był save,który miałem od początku ETS-a,był tam jakiś błąd(nie wiem),założyłem nowy profil i wszystko śmiga jak należy.

Tak na przyszłość dla innych graczy,gdyby mieli podobny problem,oczywiście kosztem utraty osiągnięć,ale to inna bajka.

Dzięki wszystkim za porady.

Temat do zamknięcia.

 

Zawsze istnieje opcja odzyskania straconych osiągnięć poprzez użycie Cheat Engine. ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.