Sign in to follow this  
tomek206pl1

Kik za spam szybki zapisz

Recommended Posts

Nazwa Sugestii Kik za span szybki zapisz

  • Opis Sugestii Jak sama mówi za siebie proponuje aby gdy gracz używa szybki zapisz więcej niż 3 na jakiś czas to niech zostanie kik (nie wiem czy dobrze to napisałem )
    :
  • Przykładowe obrazki Nie mam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
  • Ponieważ gdy byłem w pewnej firmie czasami robiliśmy sobie głupie żarty np. gdy ktoś jechał za tobą  to ty włączałeś ctrl+esc to wtedy wraca do pulpitu a osoba za tobą uderza cię a ty nie ponosić straty i drugi prawie tak samo tylko się klikało ciągle szybo zapisz ciebie cofało i gracz za tobą cię uderzał więc powinno się automatyczne wyrzucanie gracza z serwera
Edited by tomek206pl1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to dobre bo jeśli ktoś ma słabego kompa to auto zapis trwa dłużej. Sam znam osoby u których to laguje tak na 5-7 sekund.Także sugestia chyba do odrzucenia :) 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie chodzi mi o samo ładowanie szybkiego zapisu a po prostu że gdy gracz jest blisko ciebie to ty np. klikasz 100 razy szybki zapisz aby w twój tył najechał on będzie miał np. 100 % uszkodzeń a ty 0. Czyli gdy gra poczuje że nadużywasz szybkiego zapisu to automatycznie cię  wywala. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi

Edited by tomek206pl1

Share this post


Link to post
Share on other sites

następny nie chodzi mi o samo ładowanie szybkiego zapisu a po prostu że gdy gracz jest blisko ciebie to ty np. klikasz 100 razy szybki zapisz aby w twój tył najechał on będzie miał np. 100 % uszkodzeń a ty 0. Czyli gdy gra poczuje że nadużywasz szybkiego zapisu to automatycznie cię  wywala. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi. Rotex rozumiem że według ciebie aby zapisać grę trzeba 100 razy kliknąć szybki zapisz a jak dobrze ja wiem wystarczy raz kliknąć szybki zapisz aby zapisało grę więc nie pisze że długo się   ładuje bo to wkurzające

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jeździć nie umiesz to później powstają takie durne sugestie wlatujesz w  innych i pozdrów kolegów jak lubią tak robić, już lepiej by było ograniczyć liczbę kogutów na ciężarówce do 2.

 

Edited by bartek1989_89
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł ponieważ każdy ma rozum i każdy powinien zachować odstęp od przejazdu poprzedzającego poniekąd tak jak w realu, ty wjedziesz w kogoś to ty ponosisz odpowiedzialność nie on bo nie zachowałeś bezpiecznej odległości. Wszyscy wiemy jakie jest MP i jakie ma plusy i minusy w tym wypadku jest to wina gracza ale poniekąd to nadaje smaczku tej grze bo gdyby wszyscy mieli wszystko na tiptop to po 1 admini nie mieli by co robić, 2 nie używali byśmy hamulca bo nikomu by nic nie lagowało ani nic. Ta sugestia jest bez sensu, zachować odstęp a wszystko będzie dobrze :) 

 

image,HjXJ5We1ds.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj panowie panowie, nie piszcie takim językiem jakbyście nie starali się myśleć. Dawajcie konstruktywne komentarza które mają jakieś sensowne tło. Pisanie komentarzy typu "Naucz się jeździć". Czasem nawet i duży odstęp nie wystarcza, są gracze którzy mają słabsze komputery i trzeba ich zrozumieć. Nie każdy od razu miał procesor Intel Core- i7 i GTX 1080Ti. Niektórym taki zapis robi się nawet (tak jak napomniał @Majster) do kilku sekund. To nie jest tak jak w tych nowych komputerach że to ułamek sekundy trwa. Jestem za, myślę że to powinno przeszkodzić trollom i umilić rozgrywkę. Sugestia troszkę stara a wątek nieaktywny ale jestem pełen nadziei że zespół TruckersMp przmyśli tą sugestię.

 

Pozdrawiam, Ponczek13!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this