Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Lags with DirectX /// Lagi z DirectX


MikolajPL

Recommended Posts

ENG

       

  Hi,

After starting ETS 2 MP with DirectX I have lags and sing player haven't lags   ( In Single player + medium  graphics )    Whatttttt? 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------PL

 

Witam,

po uruchomieniu ETS 2 MP z DirectX mam lagi a na "singlu" nie mam ( na MP mam najsłabszą grafike a na singlu miałem średnią - to i to z DirectX )   OCO CHODZI

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj, że na multiplayerze nie renderuje Ci się tylko Twój truck i otoczenie, ale też trucki innych graczy co może powodować spadek FPS'ów. Odpal multiplayer bez DirectX'a i zobacz czy lagi zniknęły. Jeśli nie podziała:

  • Sprawdź czy nie było jakiegoś update dla sterowników Twojej karty graficznej
  • Jeśli masz WIN 10 to wyłącz DVR w aplikacji Xbox (są poradniki jak to zrobić)
  • Zmniejsz skalowanie jak tylko możesz (to też zabiera FPSy)
  • Jeśli masz program GeForce Experience zminimalizuj i zmaksymalizuj grę (czasami buguje gry i moje FPSy potrafiły spaść poniżej 5. To działanie niwelowało problem)
  • W menadżerze zadań (CTRL+ALT+DELATE) ustaw priorytet ETSa na możliwy najwyższy
  • Reinstall multiplayer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, kapiska2001 said:

Spróbuj zamknąć Google Chrome jeżeli jest otwarte, bo to czasami powoduje lagi, i zakurzony komputer/laptop (w środku) może coś pogorszyć, ale mniej więcej jakie są te Lagi? Zacinanie, czy Niskie FPS?

Dzięki za szybkie odp.

U mnie jest coś takiego : kiedy gram w ets i w promieniu 700-800m ( chodzi mi o ten " radar " ) jest np 6 osób to ogólnie zacinna mi sie ale potem przez ok 10 sek brak lagów. Dzis grałem na singlu i sory za błąd w temacie ale na singlu też mi sie dosyć zcina ( + mody chyba mam ich 6 z AI lecz kiedys po pierwszym uruchomieniiu z AI i kilkoma innymi modami i średnią grafiką w wersji x64 chodziła PIĘKNIE

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, TimoBoLL said:

Siemka, jest to spowodowane większym obciążeniem serwera lub po prostu pokombinuj z ustawieniami.

 

Polecam - Link 

Program odpala gre bez zbędnych procesów

 

Daj znać jak nie zadziała dalej będziemy szukać.

 

Pozdrawiam

Dzięki,

nie będe znowu ryzykował... jak kiedys pobrałem coś podobnego ( Adwanced System Care to chyba tak sie nazywało ) przez ten program miałem zepsuty komputer a poza tym GAME BOOSTER nie cieszy się zbytnim poparciem, a i tak prawdopodobnie nie pomogło by mi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.