Jump to content

Tachograf


Pannickus007

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie tachografu do gry dla wszystkich
  • Opis Sugestii: pomyslalem sobie ze fajnie by bylo gdyby parkingi byly czasami zapelnione :D no i wpadlem na pomysl dodania tachografu, widzialem juz kiedys tutaj taki temat ale nie umie go znalezc. Tachograf z tego do wiem mwl4 ma juz zaczety, przynajmniej jego jeden filmik na to wskazuje. Dodalo by to na 100% wiecej realizmu do gry i parkingi by mialy wkoncu jakies zycie :D. Wszystko oczywiscie w betcie bo wiem ze w alphie to raczej nie nastapi :D. Wiem rowniez ze zaraz mi tu ktos napisze ze przeciesz mozna sobie dodac samemu tacho, tak to racja mozna, ale chodzi mi o to zeby parkingi byly zapelnione :D a jak uzywa np tylko 10% ludzi z mp ten tachograf to itak jest pusto na parkingach :D.
  • Przykładowe obrazki: XXXX
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Poniewaz mysle ze dodalo by to bardzo duzo realizmu do multika :D
Link to comment
Share on other sites

A przemyślałeś szcegoly? Jak by wyglądała pauza 24 godzinna? Skoro tachograf to i ograniczenie prędkości do 90 tak jak w WOT. 

 

Mnóstwo graczy ETS2MP to dzieci które nie maja pojęcia co to tachograf a graja tylko i  wyłącznie dla przyjemności. 

 

Jak by wyglądały konwoje takie jak H64?

 

-1 

  • Upvote 1

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.