Jump to content

hasicio1cz


hasicio1cz

Recommended Posts

Dobrý den
Hru Euro Truck Simulator 2 MP hraju 3 dny. Ale asi jsem přehlídl pravidla s autama a dostal jsem ban na 3 dny a ma segra taky toto pravidlo prehlidla protoze to hrajem oba na střídání a zrovna jela ma segra.Takže bych prosim o unban, protože mě hra láka tak prosim o unban.
Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Jelikož mají naši administrátoři hodně práce, odpověd bude trvat podstatně déle. V jakém jazyce si ten appeal poslal ? Pošli mi tady ten report.

 

Mimo to pokud si měl auto s návěsem tak maš bohužel smůlu proti tomuto přestupku není odvolání. 3 dny budeš muset počkat.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alv4s0r said:

Mimo to pokud si měl auto s návěsem tak maš bohužel smůlu proti tomuto přestupku není odvolání. 3 dny budeš muset počkat.

 

Ku každému banu či už je to z akéhokoľvek dôvodu je možné si postnúť ban appeal a tým požiadať o unban. 

 

Ono je to limitované len v prípade ak je to už štvrtý, piaty, alebo šiesty ban.

 

Admini majú 3 dni odpovedať na ban appeal, ak ti dovtedy administrátor neodpovie, napíš na [email protected] a tam sa to bude ďalej riešiť.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.