Jump to content

Monitor ruchu na drodze Calais-Disburg


Wajach

Recommended Posts

Dobry wieczór :)

Z @RJ45 zrobiliśmy monitor trasy Disburg - Calais. Na stronie głównej wyświetlana jest mapa zatłoczenia trasy, która odświeża się co minutę. W prawym, górnym rogu jest dostępny przycisk z wykresami, widać tam w których godzinach ruch jest najmniejszy a kiedy największy i lepiej się tam nie pchać.

W planach jest podłożenie jakiejś mapki zamiast czarnego tła, dodanie znaczników (stacje, przejście kolejowe etc.) i dodanie opisów kolorów oraz obsługi języka angielskiego. Oczywiście czerwony kolor na trasie oznacza, że dana część drogi jest zatłoczona i nieprzejezdna, im bardziej robi się zielono, tym bardziej droga zniszczenia jest zdatna do przejazdu.

Link do projektu: http://drogazniszczenia.misteriusowybot.pl/

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Miałem pomysł zrobić coś podobnego, bo myślałem, że ten stream jest z Rotterdamu :D ale nic, jak już jest gotowy to nie dokładam następnego bo to by nie miało sensu

Edited by Wajach
Link to comment
Share on other sites

Już zaprezentowałem wczoraj :)

Mała aktualizacja:
- Dodano obsługę języka angielskiego oraz czeskiego

- Pod wykresami wyświetla się kilka ciekawostek

- Sekcja "o projekcie" jest już uzupełniona

- Dodany mały easter egg :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pomysł naprawdę udany. Pokazuje nam jak dużo graczy lubi poczuć prawdziwą jazdę ciężarówką.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł z tym "Monitoringiem" nasza firma Polish Transport Logistics używa z tego i jest bardzo zadowolona! 

Powodzenia w rozwijaniu!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.