Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Całkowity zakaz wyprzedzania na trasie Duisburg-Calais


RaneMoro

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Całkowity zakaz wyprzedzania na trasie Duisburg-Calais
  • Opis Sugestii: Wprowadzenie całkowitego zakazu wyprzedzania na trasie Duisburg-Calais niezależnie od natężenia ruchu.
  • Przykładowe obrazki: ---
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Na pewno byłoby mniej kolizji - co oznacza mniej banów, czyli administratorzy na pewno mieliby więcej czasu na inne zdarzenia niż sama owa trasa ;) 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaneMoro said:
  • Nazwa Sugestii: Całkowity zakaz wyprzedzania na trasie Duisburg-Calais
  • Opis Sugestii: Wprowadzenie całkowitego zakazu wyprzedzania na trasie Duisburg-Calais niezależnie od natężenia ruchu.
  • Przykładowe obrazki: ---
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Na pewno byłoby mniej kolizji - co oznacza mniej banów, czyli administratorzy na pewno mieliby więcej czasu na inne zdarzenia niż sama owa trasa ;) 

Jest taki zakaz  ostatnio  w regulaminie  go dodano.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo głupi pomysł. Tak się składa, że dzisiaj dostałem bana za to, że próbowałem wyprzedzić gracza, który specjalnie jechał wolniej, by tylko przyspieszyć przy mojej próbie wyprzedzenia. Całkowity zakaz wyprzedania sprawi, że znajdzie się więcej takich geniuszy. Ja bym tam lepiej zakazał poruszania się po tej drodze konfidentom, którzy wbijają na landówkę, tylko po to, by latać na kamerze 0 i donosić na innych. Nie dość, że zajmują serwerowy slot, to jeszcze przyczyniają się do lagów na tym odcinku mapy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Administracja również zaprowadziła tam porządek i położyła większy nacisk na kontrolę trasy Calais - Duisburg ;)

Powinien tam zostać wprowadzony zakaz wjazdu Scoutem (za wyjątkiem IGA), ponieważ częstą przyczyną zamieszania są piratujące tam Skody, które urządzają sobie wyścigi, ramowanie dla zabawy i jazdę pod prąd . 

Wjazd tylko dla samochodów ciężarowych myślę, że rozwiązał by ten problem taki jak to było swojego czasu w Rotterdamie na EP.

 

Link to comment
Share on other sites

W regulaminie są dwa punkty o tym mówią o dużym ruchu .

1.

Inappropriate Overtaking *

Overtaking in an area of extremely low FPS, in areas with large amounts of traffic such as in Europoort, overtaking resulting in an accident or anything similar. This also includes overtaking on any 1 lane in each direction road where there is excessive traffic.

PL

 

Nieodpowiednie Wyprzedzanie * Wyprzedzanie na obszarze o bardzo niskim FPS, w miejscach z dużą ilością ruchu, takich jak w Europoort, wyprzedzając w wyniku wypadku lub coś podobnego. Obejmuje to również wyprzedzanie na dowolnym 1 pas ruchu w każdym kierunku drogi, gdzie istnieje nadmierny ruch.

2.

Useless traffic in excessively high population areas *

Useless traffic in excessively high population areas such as Europoort, Rotterdam or the Calais to Duisburg road. Driving without reason to and from or anything similar. If you are in the area of Europort, you are expected to use the port or you are running the risk of punishment.

 

PL

Bezużyteczny ruchu w zbyt dużym natężeniu ludności * Bezużyteczny ruchu w zbyt dużym natężeniu ludności, takich jak Europoort, Rotterdam czy Calais do Duisburg drogi. Jazda bez powodu do iz lub czegoś podobnego. Jeśli jesteś w obszarze Europort, oczekuje się korzystać z portu lub używasz ryzyko kary

 

Link do regulaminu MP https://truckersmp.com/rules

 

Szerokości

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 30.10.2016 at 6:32 PM, Sliwken[PL] said:

. Ja bym tam lepiej zakazał poruszania się po tej drodze konfidentom, 

Dlaczego uwazasz ze osoba ktora lata na tym odcinku jest kapusiem ? To jest normalne ze ja np wolalbym sie zatrzymac w tej okolicy i reportowac osoby ktore maja slabe IQ i jezdza jak niedoswiadczeni kierowcy. Wrzucam filmik z blokad itd i taki delikwent konczy na liscie zbanowanych proste. Nie potrafisz jezdzic to nie jedz .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
13 minutes ago, promastergaming1112 said:

Wiecie że będą cwaniaki które specjalnie będą po 30km/h śmigały żeby wam jazdę uprzyjemnić oraz Scouci że tak ich nazwę którzy będą cały czas trąbić i długimi wam walić bo chce żeby szybciej pojechać najlepiej 150 km/h nie 200 km/h 230KM/H NAJLEPIEJ

Jak takiego spotkam, wysyłam raport za blokowanie. Proste?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, koper007 said:

A to jest jakaś różnica? Klikając w grze report mam nadzieję na reakcje administracji obecnej na serwerze. A to wcale tak naprawdę nie reportuje czy co?

Musisz liczyć na łut szczęścia, że Admin będzie je akurat sprawdzał lub że gracz będzie dalej łamał regulamin. Jeśli tak się nie stanie, gracz pozostanie bezkarny. Dlatego o wiele lepsze jest nagrywanie delikwentów, zanotowanie ich truckersmp id za pomocą komendy "/pinfo id" i wysłanie filmu dowodowego w systemie truckersmp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.