Jump to content

Edycja save - problem z javą


kEru

Recommended Posts

Witam

Chciałem zdekodować profil gry w celu edycji save'a i mam z tym problem, może wy mi podpowiecie o co chodzi. Java najnowsza, scs_extractor pobrany, standardowa procedura g_save_format 2, zapisuje grę, wchodzę do profilu ets2 w moich dokumentach, wybieram ostatni numer zapisu gry, wrzucam oba pliki scs, przenoszę game.sii do pliku wsadowego scs i zonk, nie chce zdekodować. Poniżej umieszczam zdjęcie problemu. 

error.jpg

Co już zrobiłem:

-przeinstalowałem javę

-spróbowałem utworzyć nowe konto w ets 

- na 3 różnych komputerach spróbowałem zdekodować plik (Win 10, Win 10 oraz Win 7)

 

Wcześniej wykonywałem edycję save bez żadnego problemu, czyżby to problem z javą? 

 

Link to comment
Share on other sites

Przenosiłem plik game.sii do pliku wsadowego scs.bat i dalej występował ten błąd. Odinstalowałem jave 8, zainstalowałem javę 7 i wyskoczył błąd ,,java is not recognized as an internal or external command".  Szukałem na ten temat problemów i zrobiłem procedurę jak na tym filmiku i działa :D. Jednak to był problem z javą.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.