Jump to content

ets 2 mp donma ve kilitlenme

eternity

Recommended Posts

ets 2 de yeni bir hesap oluşturuyorum oyuna başlıyorum servise gide biliyorum ve gemiye bine biliyorum fakat ets 2 multiplayer geçince servise gitmek isteyince veya gemiye binmek isteyince oyun donuyor siyah ekran geliyor ve tekrar başlatıncaya kadar hiç bir şekilde kendine gelmiyor artı ana oyundaki save yi de bozuyor yardım ederseniz sevinirim 

Merhaba @eternity

1-TruckersMp silin ve tekrardan yükleyin.

2-Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config dosyasını silin.

3-Temiz bir save dosyası oluşturarak tekrardan oyuna girmeyi deneyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

@eternity

Varsa işçilerinizi kovun, kovduktan sonra şoförü uyutun. Muhtemelen oyun yine donacaktır. Oyun donduğu zaman bekleyin, hiçbir şeye dokunmayın, (yaklaşık 15-20 dk veya daha az), oyun kendine gelecektir.
Bu işlemi 3-4 kere tekrarlarsanız büyük ihtimal sorun çözülecektir. Eğer işe yaramazsa şu rehberi inceleyebilirsin:
http://forum.wotmp.com/konu/siyah-ekran-sorununa-cozum.11784/

TIRCI

• 3 weeks later...

arkadaşlar daha önce olmayan sorunum var acil çözüm rica ediyorum şöförün uykusu geldi mp da uykuya gidiyorum ekranda saat yazıyor dinleniyorsunuz diyor öyle kalıyor ordan çıkmıyor birde feribota bineceğiz ya mesela feribota biniyorum nereye gideceğim limanı seçiyorum siyah ekranda kalıyor daha önce yoktu son sürüm mp onuda güncelledim düzelmedi ne yapabilirim

18 minutes ago, salihbocx said:

arkadaşlar daha önce olmayan sorunum var acil çözüm rica ediyorum şöförün uykusu geldi mp da uykuya gidiyorum ekranda saat yazıyor dinleniyorsunuz diyor öyle kalıyor ordan çıkmıyor birde feribota bineceğiz ya mesela feribota biniyorum nereye gideceğim limanı seçiyorum siyah ekranda kalıyor daha önce yoktu son sürüm mp onuda güncelledim düzelmedi ne yapabilirim

1)Yeni bir save dosyasında da aynı sorunu alıyor musunuz ?

2)Ekran kartınızın güncel sürümünü yüklediniz mi ?

3)Oyunu önerilen grafik ayarlarda oynamayı deneyiniz.

4)Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip oyuna tekrar girmeyi deneyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.