Jump to content

Obowiązek zjechania na pobocze w razie wyrzucenia z gry


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Obowiązek zjechania na pobocze podczas kicka lub wyrzucenia z serwera

Opis sugestii: Gracz, który dostanie kicka od Admina lub zostanie wyrzucony z serwera na skutek przerwania połączenia internetowego, miałby obowiązek zjechania na pobocze i dokonania zapisu gry przed wyjściem i ponownym wejściem na serwer gry.

Przykładowe obrazki: Niepotrzebne

Dlaczego moja sugestia: Wszystkich wkurza gracz, który nagle wczytuje się tuż przez nami. Nie mamy szans na ominięcie go i niszczymy sobie ciągnik i ładunek. Nakaz zjechania na pobocze i dokonania zapisu gry mógłby zmniejszyć ten proceder. Gracz, który się do tego nie zastosuje, byłby karany banem za trollowanie.

Link to comment
Share on other sites

Moim zda­niem rzadko kiedy się taka sytu­acja zda­rza, nawet jeśli to i tak nie któ­rzy ludzie zatrzy­mują się na środku drogi myślą e tam pew­nie nikt nie będzie tędy jechał a potem zdzi­wie­nie że ktoś mu przy­wa­lił, zazwy­czaj nie które osoby naj­czę­ściej dzie­ciar­nia ma to gdzieś i nie zjadą na pobo­cze bo robia to specjalnie , zga­dzam się z tobą co do kara­nia takich osób zobaczymy co inni na ten temat powiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Zauważ, że teraz w godzinach szczytu, gdy pragniemy połączyć się z serwerem, w kolejce jest nawet po 500 osób. Osoba z końca takiej kolejki czeka na połączenie ok. 10-15 minut (chyba że chwilę wcześniej był jakiś duży konwój i wszyscy jego uczestnicy w bardzo krótkim odstępie czasu wyjdą z gry, ale to jest mało prawdopodobne). Co taka osoba w tym czasie ma robić? Poza tym:

49 minutes ago, CofeeTV said:

Moim zda­niem rzadko kiedy się taka sytu­acja zda­rza,

Więc jestem na NIE

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wczytywanie to chodzi tu głównie o wczytywanie się po wypadku.

Mało kiedy ktoś zatrzymuje się na drodze/środku drogi i wychodzi z gry.

Przeważnie, zjeżdża na poboczę/stację lub kończy grę na firmie, oddając ładunek, gdzie jest strefa bezkolizyjna.

Tego się nie wyeliminuje, ponieważ są różne przypadku i powody wczytywania się na drodze.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Pomysł raczej mało oryginalny. Większosć graczy wie o tym, żeby nie startować gry na drodze bo można dostać za to bana.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L3chu said:

Pomysł raczej mało oryginalny. Większosć graczy wie o tym, żeby nie startować gry na drodze bo można dostać za to bana.

Na pewno. Dziś przejechałem trasę na 1300 km. Dojeżdżałem już do miejsca docelowego, kiedy ruski pojawił się tuż przede mną. Ciagnik poszedł na 65%, naczepa na 23%. 1300 km poszło.....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bazyliszek14 said:

Na pewno. Dziś przejechałem trasę na 1300 km. Dojeżdżałem już do miejsca docelowego, kiedy ruski pojawił się tuż przede mną. Ciagnik poszedł na 65%, naczepa na 23%. 1300 km poszło.....

 

Mając wypadek i ładunek z rynku zleceń, ratowałbyś się wczytaniem stanu gry przed wypadkiem, tak jak mógł zrobić ten rusek.

Jakby nie patrzeć, zdarza się to dość rzadko i co najważniejsze, może zdarzyć się to każdemu, więc trochę wyrozumiałości. :)

Poza tym, z tego co wiem, bana za to dostać nie można, chyba że jestem niedoinformowany.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ElectroMusic! said:

 

Mając wypadek i ładunek z rynku zleceń, ratowałbyś się wczytaniem stanu gry przed wypadkiem, tak jak mógł zrobić ten rusek.

Jakby nie patrzeć, zdarza się to dość rzadko i co najważniejsze, może zdarzyć się to każdemu, więc trochę wyrozumiałości. :)

Poza tym, z tego co wiem, bana za to dostać nie można, chyba że jestem niedoinformowany.

To wygląda na to, ze mam jakieś fatum, tak? Bo średnio 3 razy na miesiąc, ktoś się przede mną wczytuje

Link to comment
Share on other sites

I znowu ta sama sytuacja. 300 km przejechałem i jakiś pacan pojawił się przede mną. Wyjechałem świeżo naprawionym ciągnikiem i już mam uszkodzenia na 36% i naczepa na 10%. Transport poszedł się ... Mnie to naprawdę wkurza a pajace są bezkarne bo nic za to nie grozi. Chyba naprawdę zrezygnuję z MP bo już nie wytrzymuję psychicznie jeździć z takimi ludźmi mi co nawet zjechać k...... nie potrafią

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 25.10.2016 at 6:12 PM, bazyliszek14 said:

I znowu ta sama sytuacja. 300 km przejechałem i jakiś pacan pojawił się przede mną. Wyjechałem świeżo naprawionym ciągnikiem i już mam uszkodzenia na 36% i naczepa na 10%. Transport poszedł się ... Mnie to naprawdę wkurza a pajace są bezkarne bo nic za to nie grozi. Chyba naprawdę zrezygnuję z MP bo już nie wytrzymuję psychicznie jeździć z takimi ludźmi mi co nawet zjechać k...... nie potrafią

Masz racje ludzie musza nauczyć się logować  na poboczu a nie na środku drogi.Za logowanie na środku drogi powinien być ban na 3 miesiące  a nawet dłużej .Kiedy kogoś wybije to wchodzi najpierw na single player i sprawdza gdzie go wczytało .A następnie  zjeżdża na pobocze lub do najbliżej firmy,hotelu  a następnie loguje się na MP.

Link to comment
Share on other sites

Czy dla was ładunek to jakiś Święty Graal? Kiedyś tam bym się przejmował ale od kiedy używam TEDIT to się już nie przejmuje, 2 mln kilometrów zrobione na mp z naczepą bez ładunku, cel podróży sobie sam wyznaczam w sam raz na konwoje, naczepę na każdą okazje bez wychodzenia z gry się da wczytać, tak samo teleportowanie się po garażach z naczepą bez problemu zmiana ciężarówki żaden problem naczepa zostaje :), ja gram od początku MP i pamiętam że tylko może z 5 razy ktoś się wczytał i w niego wywaliłem.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, bartek1989_89 said:

Czy dla was ładunek to jakiś Święty Graal? Kiedyś tam bym się przejmował ale od kiedy używam TEDIT to się już nie przejmuje, 2 mln kilometrów zrobione na mp z naczepą bez ładunku, cel podróży sobie sam wyznaczam w sam raz na konwoje, naczepę na każdą okazje bez wychodzenia z gry się da wczytać, tak samo teleportowanie się po garażach z naczepą bez problemu zmiana ciężarówki żaden problem naczepa zostaje :), ja gram od początku MP i pamiętam że tylko może z 5 razy ktoś się wczytał i w niego wywaliłem.

Tu nie chodzi o to, że ładunek to Święty Graal. Jeździmy w firmach, które mają limity uszkodzeń nawet na ładunki z WOTa. Ja człowiek przejedzie 1100 km z 1300 km trasy i nagle bach bo jakiś pacan się przede mną pojawi, to chyba wiesz jak ciśnienie idzie w górę

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Orzeł85A said:

Wystarczyło by zrobić aby gracz który się wczytuje był przenikalny przez 20sekund lub zjechania na pobocze i tam się wczytał.

Dokładnie tak jak mówisz, to by była najlepsza opcja. Ja osobiście zjeżdżam na pobocze przy byciu powiedzmy 20 w kolejce, ale raz mi się zdarzyło jechać trasę 4 tys. km. i przy 670km do celu koleś wjechał mi w "tyłek"... Oczywiście wczytałem się. Gra nie zdążyła się załadować a już dostałem kicka za blokowanie drogi...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.