Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Winter mod multi


Kolarzowy

Question

Czolem. Mam pytanie, bo mianowicie iz poniewaz przy instalacji kilka miesiecy temu multiplayera pytal sie mnie czy zainstalowac wintermoda. Niby mi go zainstalowal, ale w grze mam tylko deszcz. Szukalem jakis wskazowek w necie, ale temat byl na tyle stary z przed kilku lat ze wiekszosc linkow wygasla. Wiec pytanie mam, czy ktos dzisiaj gra na wintermodzie w multi? Jak to dziala? Czy to tylko na singlu mozna sobie wgrac w dodatkach? Z gory dziekuje za odpowiedzi :) Pozdrawiam Kolarzowaty

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Winter mod był udostępniony na pewien okres dla graczy no ale jak powszechnie wiadomo zima ma swój początek i koniec (przynajmniej w naszej strefie klimatycznej) , a więc winter mod został wyłączony po pewnym czasie. A czy w tym roku będzie znów udostępniony to już jest pytanie do dewelopera ;)

 

PS. Jeżeli chodzi o to czy można go wgrać na singla no to niestety się nie orientuje w tym. Ale w internecie na pewno jakiegoś winter moda znajdziesz. 

 

Edited by RumuNzRumunii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.