Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ETS2 Toolong Small Lights + Tur Signals


CofeeTV

Recommended Posts

Witam czy wie ktoś   z was czy jest nowsza wersja tego   modu ?  https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=755560614   ETS 2 Tool Small Lights  + Tur  Signals , szukałem  i  jedynie  jest na 1.24 ale  chcę tego używać  na multi a nie mogę  znaleźć  na 1.25 chodzi mi głównie  o te kierunkowskazy  które  widać  na fotkach.

Link to comment
Share on other sites

Z multiplayer nie mam problemu tylko chodzi  mi o tego  moda tak jak  wyżej  jest  napisane, bo chciałbym  używać tych kierunkowskazów na mulili, ale  nie mogę  znaleźć nowszej wersji, bo ta jest na 1.24 i działa  tylko  na singlu  a jak wejdę na multiplayer to usuwa mi te kierunkowskazy.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem że mody nie dzia­łają na multi, ale to chyba nie jest raczej do końca mod źle się wyra­zi­łem tylko z edy­to­wany plik tak jak w pod­stawce ze możemy nie które czę­ści wsta­wić tam gdzie nor­mal­nie się nie da. Np tak jak koguty z przodu na zde­rzaku, tylko nie wiem czy może tak być że gdy­bym edy­to­wał save lub pro­fil gry to czy można tak wła­śnie nało­żyć ten ory­gi­nalny kie­run­kow­skaz lub jego świa­tełko które mruga np na dach lub w inne czę­ści cię­ża­rówki by dzia­łało na mul­ti­player ?

Link to comment
Share on other sites

Ets 2 lights addon to mam ale  mi głównie  chodzi  o dodanie  kierunkowskazów  np na dach lub na zderzaku tak jak te pomarańczowe  lampki lub białe mam taki mod ale on jest na wersję  1.24 i nie dziala na multiplayer  chodzi o to https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=755560614 tyle że na dachu bym chciał  lub gdzieś na dole nie wiem czy dało by radę  zrobić to poprzez edycję profilu i np oryginalny  kierunkowskaz  z ciężarówki  dodać  też  np na dach czy jest to możliwe   ?

Link to comment
Share on other sites

@CofeeTV właśnie pobieram tego moda i przetestuje go. I powiem ci czy zadziała on na multi.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L3chu said:

@CofeeTV właśnie pobieram tego moda i przetestuje go. I powiem ci czy zadziała on na multi.

Ok ja już testowałem  ale  nie działa  na multiplayer  ale  sprawdź, trochę  to dziwne  że  części  z pdostawki nie działają  na multiplayer  w tym modzie gdy się  je doda w innym miejscu  może  dlatego  że w tej lampce jest tylko ten błysk od oryginalnego kierunkowskazu ale tu też nie powinno być problemu  może to wina  wersji  gry bo jest to 1.24 a nowszej  wersji tego modu nie ma może tu jest problem. 

Link to comment
Share on other sites

@CofeeTV Wiesz ja wejdę jakby do "wnętrza" tego moda i zobaczę jak on działa

 

PS.

 

@CofeeTV Niestety nie użyjesz tego moda na multi. Za bardzo ingeruje on w pliki gry by zadziało to na multi.

Edited by L3chu

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

@CofeeTV Dokładnie dodał. Czyli dodał coś czego nie ma w grze więc dlatego nie będzie to działało. Na multi będą działać tylko rzeczy które już w sobie gra zawiera i wiesz jak zmienic

 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.