Jump to content

Tabliczka imienna w Scanii


Max.pl

Recommended Posts

Czy w dodatku tym jest możliwość jej zamontowania? Czy chodzi tobie by lewą/ prawą tabliczkę przenieść na środek?

 

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o tabliczki imienne kolego. Tak aby lewą/prawą tabliczke imienną zamontować na środku szyby.

Na środek można dodać tylko świecące emblematy prócz tabliczek imiennych,dlatego pytam czy jest możliwość zmodyfikowania save,żeby właśnie owa tabliczka imienna była na środku.

Edited by badmaxi
Link to comment
Share on other sites

bialy_77 idea tego tematu jest całkowicie inna niż twoja wypowiedź,więc jak niemasz nic wiecej do dodania to proszę wstrzymać swoje wypowiedzi...

 

AMF,dzięki za sensowną i treściwą wypowiedź. Jeśli by Ci się jednak udało to jakoś zgrać,czekam na wiadomość prywatną. Temat wyczerpany,można zamknąć pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Teraz ponownie próbowałem zrobić to innym sposobem, niestety znowu wywaliło grę więc gdzieś jest zapisane na 100%, że tabliczka musi być tam, a nie gdzie indziej no cóż, a sam z chęcią bym pośmigał z tabliczką na środku bo po bokach warzywo jak się nie podświetlają, albo nie są naklejane na szybę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@AMF Wyda je mi się że z tymi tabliczkami jest jak z laptopem czy torbą z DLC mają swoje miejsce i nie da się go zmienić

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.