Jump to content

Obstawiajta cenę Viva Le frąsę.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sam też obstawiam ,że cena będzie podobna do scandinavia. Prawie taki sam obszar. Czyli 50-60zł.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

A ja mam nadzieje że nie bedzie powyżej 100 zł kosztować. Bo pewnie już wersji pudełkowej nie będzie. Więc niech tam na Steam te 20 Euro nie przekroczy bo to trochę przesada. Płacić za dodanie 15 miast w Francji, nie licząc tych co już są. Bo tam jest osiągnięcie które wlicza tez i te stare miasta Francji co są od początku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kacper19917 said:

No nie potwierdzone ale raczej nie było by na Amazonie jeżeli nie byłoby coś na rzeczy, także mam nadzieję że jednak wyjdzie tego 6 grudnia :)

Pomyśl gdyby  rzeczywiście premiera miała być 6 grudnia to już byś miał informacje na blogu SCS podaną  a blog sprawdzam codziennie i takowej  informacji nie ma  więc to jest plotka i ściema

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, bazyliszek14 said:

https://www.amazon.de/Euro-Truck-Simulator-France-Add/dp/B01N64OGGM

 

Cena kosmiczna. Podobną cenę wydałem za "Złotą edycję" czyli podstawa + Going East

 

 

 

Nie pytajcie się czy info potwierdzone. Wklejam to, co zobaczyłem na grupie FB

Ale weź pod uwagę że Skandynawia na Steam, tez tyle kosztowała w dniu premiery. ;) 

Link to comment
Share on other sites

^To zależy gdzie kupowałeś, bo ja jak kupowałem w dniu premiery na Steam. To tyle właśnie kosztowała, czyli 19.99 Euro. Teraz Skandynawia staniała do 17.99 Euro na Steam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.