Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Obstawiajta cenę Viva Le frąsę.


Recommended Posts

Ehm mi się wydaje ,że chyba będzie droższa od DLC Scandinavia a bo dlatego że jest lepsza grafika...

Myślę że tak z 70zł by się sprzedała ale pożyjemy zobaczymy... DLC VIVA LA FRANCE przychodzi wielkimi krokami...

Link to comment
Share on other sites

On 23.11.2016 at 0:45 PM, kacper19917 said:

No nie potwierdzone ale raczej nie było by na Amazonie jeżeli nie byłoby coś na rzeczy, także mam nadzieję że jednak wyjdzie tego 6 grudnia :)

 

Uwierz mi, że nie raz na Amazonie można było znaleźć coś co nie jest nawet potwierdzone (tak samo może być w przypadku Allegro czy ebay). Będą się potem bawić datą premiery i np. z 6 grudnia może zrobić się 20 grudnia. 

 

20 euro amazon tak twierdzi 

 

Ale to tylko spekulacje :P Podali drożej, być może ktoś się na to nabierze, potem okaże się, że gdzies indziej było np. za 18 euro i Amazon wychodzi na + ;) 

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, kylo67 said:
  • Brand new industries New cargoes

Przemysł(nie tylko) - elektrownie, fabryki samochodów, itd.. 

A ładunki, - samochody, (atom dla elektrowni? xD ). W sumie nie wiem jeszcze co będzie dodali w DLC 

 

Poczekamy :D 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.