Jump to content

Wersje testowe (beta)


RaneMoro

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Wersje testowe (beta)
  • Opis Sugestii: Wprowadzenie wersji testowej, w której testuje się rzeczy, które będą wprowadzane w przyszłości, np. tachograf. Wiąże się to z wprowadzeniem nowej rangi do hirearchii - czyli "Beta tester".
  • Przykładowe obrazki
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ nad testowaniem nie będzie musiały siedzieć np. 3 osoby tylko więcej :D Stworzyłoby się oddzielne forum, w którym zgłaszało by się coś do poprawki.
Link to comment
Share on other sites

Osoby z teamu zawsze dostają takową wersję parę dni wcześniej dzięki czemu możemy sprawdzić zachowanie gry, wszelkie bugi etc. Wiadomo nie wszystko wychwycimy przez co są potem "łatki" ale generalnie wersja którą dostajemy wcześniej, często jest zbugowana i potrzebuje wielu poprawek. Na szczęście wersje wydane są na tyle dopracowane że większość graczy nie ma problemów, a Ci co mają problemy najczęściej się do nas zgłaszają, a developerzy szybko starają się rozwiązać dany problem :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Baker mówi, dodatkowo mogę dodać że aktualnie testujemy nową wersję multiplayer(o czym nie powinniście byli wiedzieć ;)) ale oczywiście wszystko jest na bieżąco kontaktowane z developerem. Raczej nie wyobrażam sobie opcji jak w league of legends, gdzie beta testerzy dostają dostęp do forum i tam piszą o bugach. Tutaj kontakt odbywa się na bieżąco z developerem po przez wspólny chat, a mwl od razu poprawia błędy i ewentualne nie dociągnięcia .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Odświeżę temat. Pomysł mi się podoba. Nie wiem czy słyszeliście o projekcie windows insider. Tutaj też mogłoby to zadziałać. Zrobić serwer testowy i każdy kto chce gra w taką betę - większa możliwość szukania błędów - weterani i tak będą grać na zwykłych serwerach - bo wiadomo błędy utrudniają rozgrywkę a zapaleńcy mogą jeździć i testować. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.