Jump to content

Colision arena w terminalach


PrzemekNH

Recommended Posts

Propponuje colision arena w terminalach załadunkowych, gdyż czasami zdarza się że 10 lub więcej osób parkuje w tym samym momencie nic nie widać, nie którzy nie umieją parkować i tak to schodzi, gdyby była colision arena każdy by sobie spokojnie zaparkował i nie było by przysłowiowego "jak świnie do koryta " 

Link to comment
Share on other sites

Proszę o poprawienie formatu. W przeciwnym razie sugestia zostanie odrzucona i poleci do kosza.

 

 

 

Nazwa Sugestii
Opis Sugestii:
 
Przykładowe obrazki
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: 

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To może czas by nauczyli sie grac z realizmem i nie robić samowolki, a wychodzić z gry można w innym miejscu  nie jest problemem odjechać parę metrów w lewo lub w prawo. A co do kolejek chodzi w tej grze żeby było realnie tak?  Ja pracuje w Magazynie sklepowym i tu nie mam mowy żeby nie było Kolejek na Załadunku albo rozładunku.

Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonany, że gdyby wprowadzili brak strefy bezkolizyjnej, poleciałbyś pierwszy z płaczem że wypieprzyło cie z kosmos.

Już wielokrotnie mówiłem, że ten świat jest okrutny i na nim są osoby którym powtarzać godzinami, miały już z milion banów na koncie, a nadal sprawiają że w ETS grać sie nie da. 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak Konio, ale w większości miejscach w świecie realnym jest więcej niż jedna rampa do oddania ładunku. Mówimy o realizmie z jednej strony nie mając go z drugiej. Myślmy logicznie i bierzmy pod uwagę to, że znaczna część osób gra, mając w nosie realizm i zasady panujące w życiu realnym...

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

To może czas by nauczyli sie grac z realizmem i nie robić samowolki, a wychodzić z gry można w innym miejscu  nie jest problemem odjechać parę metrów w lewo lub w prawo. A co do kolejek chodzi w tej grze żeby było realnie tak?  Ja pracuje w Magazynie sklepowym i tu nie mam mowy żeby nie było Kolejek na Załadunku albo rozładunku.

Hahahaha, rozbawiłeś mnie do łez tym tekstem, że pracujesz. Po pierwsze język nie adekwatny do wieku w którym można pracować, po drugie ciekaw jestem czy wiesz wgl jak taki magazyn wygląda i funkcjonuje. Pomijam już takie drobniejsze aspekty, ale jak chcesz realizmu (jak wooqash zauważył) każdy magazyn ma kilka ramp rozładunkowych, chyba, że mówimy o biedronkach to co innego. Poza tym istnieje coś takiego jak harmonogram dostaw, żeby uniknąć właśnie takich kolejek więc nie wciskaj kitu, że do rozładunku na magazynie masz kolejkę w "realu". Ja owszem, pracowałem na magazynie i nawet sam te busy i ciężarówki załadowywałem i rozładowywałem, nigdy nie widziałem, żeby do jednej rampy stała więcej niż jedna. 

 

Co do samego tematu już się wypowiadałem, nie ma takiej opcji.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mówię, że jest to gra dla arystokracji, sam do niej nie należę, a nawet bym nie chciał, ale niech nie wymyśla, że pracował jak nawet nie wie dokładnie jak to wygląda. Gra jest dostępna dla wszystkich i dobrze, bo więcej ludzi, większy fun, ale fajnie jakby ludzie sugestie mieli bardziej przemyślane, a nie że im się tak wydaje i że można to zrobić.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko dodam dla osób które chcą "realizmu" w grze. Przed przystąpieniem do gry powinien być egzamin na prawko dla tego typu pojazdów? Przeglądy techniczne? To tylko gra. Nie wiem w czym widzicie problem, ja pomimo iż prawka na taki pojazd nie mam to w grze w rotterdamie z lagami i masą innych graczy potrafię zaparkować pojazd w max 30 sek ( sprawdzałem ze stoperem). Oczywiście biorąc pod uwagę fakt kiedy mam szansę normalnie zaparkować a nie wjeżdżać w 15 innych graczy. A jak nikogo nie ma w okolicy to i z 5 min parkuje bo nieraz mi się nie chce już pomyśleć w którą strone skręcić xd

Co do większej ilości ramp... nie jestem pewien czy oni mogą dodać to ponieważ nie chcą ingerować w mapę i samą grę. Ale gdyby tak się dało to byłbym jak najbardziej za :)

Link to comment
Share on other sites

Nie szukajmy realizmu w świecie wirtualnym. Gra jest grą - życie realne jest zyciem realnym.
Żeby czepiać się o "realizm" w grze, trzeba mieć oczynienia z Symulatorem, a ets nie jest pełnym symulatorem.
Zresztą...co to za różnica - gra = wirtualna zabawa.
Już sobie wyobrażam kolizję w spedycjiach w zakorkowanych miastach np Rotterdam. Bez kolizji nawet dzieci nie umieją wjechać w bramę spedycji a co dopiero z kolizjami się rozładować. Ile to razy w bramach spedycji lezą w pozycjach wszelakich naczepy z ciągnikami....aż człowiek się zastanawia jak ten ktoś tego dokonał. Wiele ukrytych talentów gra na mp.

Link to comment
Share on other sites

@up, tymi ukrytymi talentami to mnie rozwaliłeś xD

 

@wszyscy którzy grają od początku w MP, pamiętacie jak to było na początku MP w Dortmundzie i innych miastach na około A2?

 

Tak było:
post-393-0-18720900-1420885187_thumb.jpg

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.