Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nie działająca nakładka steam w TruckersMP.


.AMF.

Recommended Posts

Witam, mam taki problem, że nie działa mi nakładka steam czy to w American Truck Simulator czy to w Euro Truck Simulator 2, ktoś mi pisał, że reinstalacja MP to zaradzi niestety ale nic nie pomogło. Reinstalować Euro Trucka, nie chce mi się po raz enty ze względu na to, że znowu kopiować, przenosić save i modyfikacje to mi się nie uśmiecha.

 

Na single player wszystko działa, a na MP już nie.

 

W ustawieniach steam mam włączoną nakładkę steam, a w opcjach uruchamiania nie mam nic co by mogło ją wyłączyć "-high -threads 2 -freq 60 -Heapsize 2097152"

 

Może ktoś znalazł na to sposób? 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, ponownie wszystkich kto to przegląda.

 

Po reinstalacji do CZYSTEJ postaci TruckersMP jak i ETS2 nadal to samo.....

 

Nie wiem może to przez Nvidia Shadowplay? 

 

Zainstalowałem w sumie TSNotifier i to raczej nie przez to bo w wszystkich innych grach to nakładka działa.... Tylko jak odpalę MP to się sypie.

 

Nie mam pomysłu, a nie ukrywam, ze nakładka baaardzo mi sie przydaje. 

 

Formatu nie chce mi się robić bo za dużo do pobrania bym miał.

 

 

Spec PC jak ktoś chce:

Procesor  i5 650

RAM: 4GB DDR3

Karta Graficzna: GTX 770 OC 2GB

OS: Win 10 Home 64 bit

 

Więcej raczej nie potrzeba.

 

 

Myślę, ze ktoś mi da jakąś odpowiedź co z tym zrobić ;/

 

 

 

 

@EDIT

 

Ogółem to dzieje mi się od 2/3 ostatnich wersji TruckersMP, od razu jak wszedł support 1.25 to to działało później się to zepsuło...

Edited by AMF
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dodając launcher od multiplayera do ETSa, czy ATSa to się za pierwszym razem odpaliła nakładka, potem już miała swój kaprys i nadal nie działa.

 

Zmieniając skórkę z domyślnej na METRO, znowu się załączyła TYLKO na jedno odpalenie, a potem już nie chce się odpalić, aż do tej pory.

 

W ustawieniach steam tak jak pisałem wcześniej mam zaznaczoną nakładkę steam więc nie wiem dlaczego to tak się dzieje. Może być to przez GeForce Experience? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.