Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Marek Wrocław said:

Przecież tak działa ! Przednia wajcha górna dolna skrzynia, a boczny przycisk półbiegi.  W ustawieniach gry ustawiasz Skrzynia biegów dwuzakresowa z półbiegami 

Niemożliwe. W ets2 mamy skrzynię 12 biegową (czyli 6 biegów + połówki, przynajmniej ja na takiej jeżdżę) a zakres pracy jaki opisujesz dotyczy skrzyni 16 biegowej (8 biegów + połówki)

Guest Euro3
1 hour ago, bazyliszek14 said:

Niemożliwe. W ets2 mamy skrzynię 12 biegową (czyli 6 biegów + połówki, przynajmniej ja na takiej jeżdżę) a zakres pracy jaki opisujesz dotyczy skrzyni 16 biegowej (8 biegów + połówki)

3 biegi dolna skrzynia, 3 górna i połówki.

3 minutes ago, Euro3 said:

3 biegi dolna skrzynia, 3 górna i połówki.

Czytaj ze zrozumieniem

11 hours ago, bazyliszek14 said:

Gdyby dało się ustawić skrzynię biegów by działała jak prawdziwy manual to już dawny bym kupił xd

Prawdziwy manual w ciężarówce ma po 4 biegi na obu przekładniach i na każdym połówki a nie 3 biegi

Guest Euro3
1 minute ago, bazyliszek14 said:

Czytaj ze zrozumieniem

Prawdziwy manual w ciężarówce ma po 4 biegi na obu przekładniach i na każdym połówki a nie 3 biegi

Prawdziwy manual też ma 3 expercie. 

gp_u03320.jpg

Przykładowe zdjęcie.

3 minutes ago, bazyliszek14 said:

Czytaj ze zrozumieniem

http://screenshooter.net/102810950/ppbnyxf To jak to wyjaśnisz? Zdjęcie trochę niewyraźne ale to co trzeba to widać.

Edited by Dyndel

Możecie Panowie dyskutować czy w prawdziwym manualu jest tak czy inaczej, nie zmienia to faktu, że gra na SKRS'ie dostarcza 100x więcej frajdy z gry niż na oryginalnej przekładni, która dołączona jest fabrycznie do takiej kierownicy.

• Upvote 1

Guest Mikkell [PL/SE]

K8888 dlaczego ja nie mam g27 już byś miał kupca! 

Guest Unn4r

Wątek nieaktywny.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...