Jump to content

Kierowcy na drogach ETS2MP-"Rosjanin" na konwoju


Dzeriusz{ITC}

Recommended Posts

Dnia 1.10.2016r przeprowadziliśmy test na polskich kierowcach ONLINE. Test polegał na dołączenia randomowego gracza do konwoju (w tym przypadku byłem to ja posługujący się rosyjskim pseudonimem) i szczerze mówiąc to zawiodłem się na reprezentacji naszego narodu. Wrzucamy na Rosjan, że trollują blokują ramują, wyprzedzają na ciągłej itp. a prawda jest taka, że my nie jesteśmy lepsi... Myślę, że ten filmik da co nie którym do myślenia ;) Miłego oglądania :D
*(Film nie będzie wykorzystany do celów zbanowania osób na nim uwiecznionym)

EDIT: film dostępny na priv z powodu zgłoszenia postu 

(Witam.

W dniu dzisiejszym wszedł report na filmik który umieściłeś na forum. w 2,40 min słychać słowo wulgarne które zostało zgłoszone. Jak możesz albo wycisz to w tym momencie w filmie albo usuń go.)

 

 

Edited by Dzeriusz{ITC}
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj jak jechaliśmy konwój to jakiś pan z Rosji się do nas przyłączył i był tak zachwycony, że nawet nam zdjęcia robił. 

Prawda jest taka, że sami polacy mogli by się czasami od rosyjskich graczy uczyć kultury i zachowania na drodze, bo on jechał naprawdę przepisowo. Aż smutno było się z nim później rozstawać :/

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak z całego filmiku podobają mi się(uśmiałem się) tylko przy głosy tzn: odzywki a co do całości to właśnie widzimy dwie firmy gdzie ich kierowcy tak właśnie jeżdżą. Aha i nie może mówić ze wszyscy polacy tak jeżdzą tylko 3/4 społeczeństwa może i mnie. 

 

Czyli co z tego wynika że trzeba będzie więcej razy jeździć pod tagami rosyjskimi :D pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku :D 

 

Edited by Mikkell [PL/SE]
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MuchaMM said:

Czy unikac to nie sadze bo to sa tylko jakies osobniki w danej firmie wiec calosci firmy nie mozna oceniac.

 

jeżeli uważasz że są to tylko osobniki to co robią prezesi(jeżeli można tak nazwać) tych firmy w tym przypadku. 

Link to comment
Share on other sites

właśnie widzimy. Włącz sobie od 4.01 gdzie pan dyspozytor powinien reprezentować firmę a on co odwala lewa prawa i znowu prawa lewa. Brawo dla niego. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Aro31 said:

Akurat Orzeł-Trans jeździ dobrze bo nie raz miałem z nimi konwój i nie mam co do nich zastrzeżeń

 

No ja też widziałam i wizyta w serwisie niestety była niezbędna ;) no ale nie jest to wątek do wyrażania opinii na temat tejże firmy, więc lepiej skupmy się na temacie jaki tu został poruszony w pierwszym poście :)

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie: akcja od 3:44

Nagrywający widząc zestaw, który go wyprzedza, wcisnął pedał w podłogę co utrudniło wyprzedzającemu, wyprzedzenie go.

Jechał około 60km/h, widząc, że ktoś go wyprzedza nagle przyśpiesza do ponad 100km/h i powiedzcie, że to nie specjalnie..

Pan nagrywający w tej sytuacji się nie popisał. To, chyba nawet podchodzi pod bana, ale nie wnikam głębiej. ;)

W pozostałych sytuacjach nie wiemy co się wcześniej działo, więc nie mam czego oceniać.

Edited by ElectroMusic!
  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No niestety, co się stało to się stało, czasu nie cofniemy... Boli mnie tylko to że przez tą akcję którą odwalił Paweł z Adrianem został zdeptany wizerunek naszej firmy, teraz ludzi dosłownie nam plują w twarz co jest bardzo przykre, :( będziemy musieli bardziej uważać na osoby które rekrutujemy, jak to mówią, człowiek uczy się na błedach. Przepraszam z całego serca za zaistniałą sytuację i chciałbym tylko prosić aby nie oceniać książki po okładce bo to jest w zasadzie pierwszy taki ,,odpał" w firmie, szkoda tylko że rozniósł się na tak dużą skalę, jeszcze raz przepraszam i życzę wszystkim szerokości ;) /Szef Q-LOG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ElectroMusic! said:

Zobaczcie: akcja od 3:44

Nagrywający widząc zestaw, który go wyprzedza, wcisnął pedał w podłogę co utrudniło wyprzedzającemu, wyprzedzenie go.

Jechał około 60km/h, widząc, że ktoś go wyprzedza nagle przyśpiesza do ponad 100km/h i powiedzcie, że to nie specjalnie..

Pan nagrywający w tej sytuacji się nie popisał. To, chyba nawet podchodzi pod bana, ale nie wnikam głębiej. ;)

W pozostałych sytuacjach nie wiemy co się wcześniej działo, więc nie mam czego oceniać.

Tak wiem tutaj akurat się nie popisałem, ale uciekałem przed następną kolizją do której i tak doszło, ponieważ to był nie pierwszy raz na tej trasie kiedy pan Adrian zajeżdżał drogę i to nie tylko mi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dzeriusz{ITC} said:

I w drodze wyjaśnienia żeby obeszło się bez zbędnych komentarzy. Nie znam obu firm i nie prowokowałem ludzi z owych ciężarówek.

nie prowokowałeś ale pokazałeś realia dzieciaków którzy myślą że jak rusek to można go zniszczyć a nie na tym rzecz polega 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mikkel[/SWE] said:

nie prowokowałeś ale pokazałeś realia dzieciaków którzy myślą że jak rusek to można go zniszczyć a nie na tym rzecz polega 

Ale wiesz te dzieciaki sądzą co innego. Wczoraj dowiedziałem się, że napisali do adminów aby mnie zbanowali i chcą o mnie napisać opinie na forum...

Link to comment
Share on other sites

niech piszą to masz możliwości napisania o nich też opinii a po drugie z mojej strony widać że admin nie ma za co cię zbanować bo ty nic  nie robisz tylko oni(blokują rammują)

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, takim filmem to ty sobie możesz... Powycinałeś nie wiadomo jakie momenty, posklejałeś brzydko mówiąc w kupę i będziesz tu wypisywał bzdury...

* Po pierwsze latasz po całym pasie od lewej , do prawej. (świadczy o genialnych umiejętnościach w tej grze)

* Po drugie ciekawe jak znalazłeś się po środku konwoju? (zapewne wepchnąłeś się chłopakom w środek konwoju, bo jakoś wątpię żeby ktoś wpuścił cię w środek zwartej kolumny samochodów)

* Po trzecie ciekawe ile razy ty kogoś zahaczyłeś, obdarłeś, albo zaczepiłeś?

Chcesz tu wielce pokazać jacy to koledzy z Q-Log i Orzeł Trans są źli? To dodaj film w całości, a nie jakieś pocięte wypociny...

Poza tym kto jeździ po autostradzie 30km/h, a gdy ktoś zaczyna wyprzedzać przyspiesza nagle do 60km/h? Po czym wali po hamplach? Widać to w 00:02:40 twojego filmu...

Także gratuluję pomysły i wykonania... Wytykać innym błędy ale samego siebie mieć za nieskazitelnego. Wrzuć nam może cały filmik z twojego "testu", to wtedy pogadamy, kto tu się źle zachowuje itp?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Marna prowokacja. Nie chodzi o żadną tolerancję bądź nie, bo widząc takie sytuacje, które Ty stworzyłeś krew zalewa na konwoju. Przypuszczam, że jeśli by się taki prawdziwy Rosjanin zapytał normalne, czy może uczestniczyć, to pewnie by mu zrobili miejsce w szeregu, a takie wpychanie w kolumnę, hamowanie, wyprzedzanie które nagrałeś, robiąc swój "test" to idealny dowód na to, że powinieneś odpocząć trochę od ETSMP.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fredziol said:

Powiem tak, takim filmem to ty sobie możesz... Powycinałeś nie wiadomo jakie momenty, posklejałeś brzydko mówiąc w kupę i będziesz tu wypisywał bzdury...

* Po pierwsze latasz po całym pasie od lewej , do prawej. (świadczy o genialnych umiejętnościach w tej grze)

* Po drugie ciekawe jak znalazłeś się po środku konwoju? (zapewne wepchnąłeś się chłopakom w środek konwoju, bo jakoś wątpię żeby ktoś wpuścił cię w środek zwartej kolumny samochodów)

* Po trzecie ciekawe ile razy ty kogoś zahaczyłeś, obdarłeś, albo zaczepiłeś?

Chcesz tu wielce pokazać jacy to koledzy z Q-Log i Orzeł Trans są źli? To dodaj film w całości, a nie jakieś pocięte wypociny...

Poza tym kto jeździ po autostradzie 30km/h, a gdy ktoś zaczyna wyprzedzać przyspiesza nagle do 60km/h? Po czym wali po hamplach? Widać to w 00:02:40 twojego filmu...

Także gratuluję pomysły i wykonania... Wytykać innym błędy ale samego siebie mieć za nieskazitelnego. Wrzuć nam może cały filmik z twojego "testu", to wtedy pogadamy, kto tu się źle zachowuje itp?

Proszę bardzo ;)

*zobacz jak jedzie kierowca przede mną

*Jechali w dwóch grupach

*w filmiku możesz sobie zobaczyć

*Czy ty byś nie przyśpieszał kiedy wiesz że ktoś cie nadmiernie rammuje?...

*A dziękuję :) Tak jak chciałeś masz link do całego konwoju

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dzeriusz{ITC} said:

Proszę bardzo ;)

*zobacz jak jedzie kierowca przede mną

*Jechali w dwóch grupach

*w filmiku możesz sobie zobaczyć

*Czy ty byś nie przyśpieszał kiedy wiesz że ktoś cie nadmiernie rammuje?...

*A dziękuję :) Tak jak chciałeś masz link do całego konwoju

 

 Ty teraz robisz wariata ze mnie, czy z siebie? Na poprzednim filmie jechałeś czarną scanią z czerwonym orłem, w żółtej koronie. A teraz dodajesz całkowicie nowy film w którym jedziesz Volvem i to jeszcze jako kierowca bodajże "Orzełków"?!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fredziol said:

 Ty teraz robisz wariata ze mnie, czy z siebie? Na poprzednim filmie jechałeś czarną scanią z czerwonym orłem, w żółtej koronie. A teraz dodajesz całkowicie nowy film w którym jedziesz Volvem i to jeszcze jako kierowca bodajże "Orzełków"?!

Robisz sobie jaja czy co? Bo to już sie staje nudne powiem ci....

Po pierwsze to nie jest mój film tylko uczestnika konwoju (żeby nie było że montowany)

po drugie gdy ktoś nie ma dlc( w tym przypadku na akcesoria scanii)  to  widzi podstawową ciężarówkę ;)

Link to comment
Share on other sites

20 sekunda twojego filmu, czy to aby nie mowa o twoim przyjacielu, z który to właśnie nagraliście ten film?

Cytuję: "Już jest jeden rusek na samym przodzie, próbuje coś zepsuć, bez naczepy.

...

...

Już wbił się w konwój"

 

00:15:20 -> twój kumpel celowo się zatrzymuje, bądź ALT+ TAB'uje.

00:16:20 -> #ChuNieKierowca (zapewne też twój kumpel?) celowo wyjeżdża z rowu uderzając jednego z uczestników konwoju.

00:16:40 -> Celowo spychasz gracza o nicku #ChuNieKierowca z drogi, bo przecież ty jesteś ważniejszy... (ramming)

00:18:15 -> Kolejny popis mistrza kierownicy, cięcie zakrętów do prosta.

00:19:49 -> Następny popis mistrza kierownicy.

00:21:47 -> Twój kolega, co prawda zostaje zepchnięty z drogi, ale zaraz odpłaca tym samym i w dodatku pisze na czacie "idiot", a z tego co mi wiadomo to jest insulting.

00:22:17 -> pakujesz się w tył naczepy kolegi z Q-Log. (ramming)

00:25:25 -> Jazda pasem awaryjnym i oto niespodzianka kolejne rammowanie.

00:25:30 -> Zamiast zwolnić, no to gdzie tam! Dalej heja i pchamy się w gościa dalej.

00:29:24 -> Kierunkowskazy są dla cieniasów :)

00:29:35 -> Piękny strzał w tył twojego kolegi od "testu"! Brawo ty!

 

Wybacz ale więcej jak 30min nie mam zamiaru oglądać, bo pokazałeś według mnie co wraz z przyjacielem potrafisz w tej grze...

Zgłosiłem twój post, niech ktoś z moderatorów się przyjrzy temu bardziej, bo to jest jedno wielkie krętactwo, prowokowanie i rammowanie ze strony twojego kolegi, oraz Twojej.

Więcej w tym temacie nie mam zamiaru się wypowiadać, bo co miałem napisać to już chyba napisałem, a następnym razem gdy zaczniesz wytykać błędy innym, spójrz najpierw na siebie!

Link to comment
Share on other sites

Dobra widzę że już zgłaszacie posty i się ciskacie, generalnie inny mod filmik już usunął więc ja po prostu zamykam temat, gdyby nie było zgłoszeń to zostawilibyśmy ten wątek abyście mogli się wypowiadać, ale teraz musimy już zareagować :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.