Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Zero zleceń pracy


Piorun360

Question

Witam. Jestem nowy i mam taki problem.

Otóż włączam grę, loguje się i po tym jestem w tym menu. I tutaj jest problem. Bo nie widzę w menu czy jestem połączony z serwerem. Więc muszę wybrać jakieś szybkie zlecenie, wtedy ,,wchodzę'' do tej ciężarówki i widzę, czy jestem offline czy online. Gdy w końcu mnie połączy jest strasznie szybka muzyczka. Wchodzę do informacji o danym towarze (na gps) i pisze że czas do dojazdu 0min... przyjeżdżam jak najszybciej aby oddać przesyłkę i nagle wywala, że ,,SPÓŹNIENIE'' i tam czas jakiś np 500h spóźnienia. Ok, więc myślałem, że muszę stworzyć nowy profil [bo wziąłem go z singleplayera (oczywiście na singlu grałem 2sec. Zrobiłem tylko profil)]. Stworzyłem więc nowy profil. Odpaliłem, dołączyło mnie na multi (europa 2) i dojechałem do celu ( Nie pamiętam dobrze, ale wtedy też było spóźnienie a miałem do celu 3min...). No dobrze więc pomyślałem, że na początku tak jest dziwnie zrobione, lub się buguje. Więc wchodzę(Po dostarczeniu tego ładunku) do menu, wybieram szybkie zlecenie. I brak ofert. Nic nie ma. Klikam nawet na miasto w którym chcę zacząć, dalej nic. Zresetowałem grę, dalej nic (Oczywiście po zresetowaniu znowu nie wiem czy byłem online czy offline). Bardzo proszę o pomoc bo kupiłem tą grę specjalnie dlatego aby grać na multi.

Pozdrawiam, Piorun

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Robienie szybkich zleceń na trybie multiplayer nie jest dobrze zsychronizowane, dlatego zalecane jest robienie zleceń z WoT lub rynku przesyłek. Do owych zleceń trzeba mieć własną ciężarówkę, nie musisz jej się dorabiać, możesz pobrać save stąd:

Na tym save jest 150,000$, odblokowany jest tam dealer Volvo, ale żadna ciężarówka na tym zapisie nie jest kupiona, musisz kupić ją sam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Wiec jak nie chcesz pobierać nowego profilu to zwyczajnie Pograj na Singleplayer i tam kup swoją ciężarówkę, jak już będziesz miał własna ciężarówkę to wtedy zacznij grać na multiplayer. Niestety ale szybkie zlecenia nie działają(póki co) tak jak powinny. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1

A ja Ci polecam ściągnąć save który przygotował Clarkinator, bo jest on naprawdę dobry i nie masz za dużo pieniędzy, a sam start jest ułatwiony. Osobiście mam już dobrze rozwinięty profil, ale myślę że opcja z gotowcem jest jak najbardziej na +

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.