Jump to content

Błąd po dołączeniu na serwer.


[DS] Kawexu

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji:Najnowsza wersja Multi wraz z ETS2
  • Informacje o błędzie: Witam, otóż od 20 sierpnia nie grałem w ETS2(multi i singiel ) i kiedy wyszedł update do Multi do wersji nowej to mam problem, a dokładniej to taki problem że gdy wchodzę w ets już klikam przycisk ten ,,Jazda'' to jestem przy swoim garażu ale to nie ten problem bo wtedy jestem offline pisze mi i że za 10 sekund mnie połączy automatycznie. Jak mnie połączy to mi wywala grę i pisze czy wysłać ten błąd do deweloperów . Wcześniej próbowałem na singlu ale tam wszystko jest ok więc nie wiem w czym tkwi błąd. Proszę o pomoc bardzo : /
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Savage Frog said:

A próbowałeś uruchomić jako administrator?  

Właśnie gdy dałeś mi taką myśl to spróbowałem. O dziwo już działa dzięki tobie, bardzo dziękuje :D

 

 

 

JEDNAK NIE.

Błąd po późniejszym czasie powraca i uruchomienie przez administratora nie działa :(

Edited by Kawexu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na jaki serwer próbujesz się połączyć? Jeśli jest to EU2 i jeśli serwer jest prawie pełny to możliwe, że będzie crashować - wiem, bo miałem u siebie przed chwilą to samo. Ale jak wszedłem na EU1 to wszystko działało dobrze. Spróbuj połączyć się z innymi serwerami.

 

Co do crashowania podczas teleportacji to nie pomogę, bo się z takim problemem nigdy nie spotkałem.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.