Jump to content

Rotterdam i Amsterdam zakaz parkowania


MiArz

Recommended Posts

Nazwa Sugestii :  Rotterdam i Amsterdam zakaz parkowania

Opis Sugestii : Zakaz stawania na poboczu lub na drodze miedzy miastami Rotterdam i Amsterdam

Przykładowe obrazki :  -

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Jeżeli ktoś gra na tosterze tak jak ja to wie ze przy niestabilnych 3fps'ach ciężko utrzymać swój pas, zwłaszcza gdy ktoś cię wyprzedza i nie patrzy czy najedzie na ciebie naczepą, jest niemożliwością odpowiednio zareagować w takiej sytuacji, zwłaszcza jak ktoś stoi ci na poboczu. Dlatego proponuję zakaz parkowania na poboczach głównej drogi między tymi miastami, wliczając fragmenty od początku tych miast, tak jak jest to w mniej zaludnionym europorcie. Skoro jest tam sporo adminów, są oni w stanie odpowiednio zareagować.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to w tunelu i tak jest zakaz prawny parkowania :D  i tam nie ma pobocza więc zatrzymywanie się tam można spokojnie traktować za złe parkowanie/blokowanie drogi, jak zwał i powinno się kicka zarobić, a w samym mieście jest mnóstwo stref zakazu parkowania i raczej nic więcej nie da się zrobić by podnieść tam fps, tylko optymalizacja by pomogła

Link to comment
Share on other sites

Zdarzają się różne sytuacje, które zmuszają nas aby zjechać na pobocze i odejść od komputera.

Droga pomiędzy Rotterdamem a Amsterdamem jest bardzo długa i nie widzę potrzeby wprowadzania tam zakazu, gdzie praktycznie lagi nie występują, pomijając wspomniany powyżej fragment drogi, tuż przed Rotterdamem przy wjażdzie do tunelu, jadąc od strony Amsterdamu.

Powiedzmy sobie szczerze, że nie każdy musi tamtędy jeździć. Wiemy jak tam jest, że są lagi itp. 

Mamy w końcu fajną opcję w grze od SCS, którą możemy użyć i wyznaczyć sobie inną drogę na mapie, omijając ten burdel.

Kto tamtędy jedzie, powinien mieć świadomość na okoliczności, jakie tam spotka.

Jestem na nie!

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, MiArz said:

Nadrabiając całą Anglię bo w Calais jest mniejszy ruch niż w Amsterdamie

 

Osobiście, nie widzę problemu, aby zmienić trasę i nadłożyć więcej kilometrów, jadąc przykładowo przez całą Anglię lub na prom/pociąg w Calais. Nakładając więcej kilometrów, cieszę się, że mogę spędzić więcej czasu prowadząc wirtualną ciężarówkę.

W Rotterdamie nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłem bo omijam to miejsce, jadąc właśnie na pociąg, gdzie tych osób bardzo mało.

Rozumiem, że ktoś chce tam jeździć i nikomu tego nie zabraniam bo od czasu do czasu też chcę postać w korku, ale jadąc tam, każdy ma chyba świadomość o tym co się tam dzieje.

 

Wracając bardziej do tematu, czy autor tematu ma świadomość, że między tymi miastami tak naprawdę mało kto staje na poboczu?

Pomijając te pojedynczy osoby, które można czasami spotkać.

Chyba jedna czy dwie osoby, które po drodze spotkamy na poboczu podkreślę "między miastami", na prawdę doprowadzają do ogromnych lagów?

Szczerze mówiąc, lagi zaczynają się dopiero przed wjazdem do tunelu przed Rotterdamem, więc na jaką cholerę wprowadzać zakaz, gdzie go nie potrzeba?

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Quote

Zależy mi głównie o teren gdzie są spadki fps'ów

Może troszkę przesadziłem z całą drogą(za bardzo chciałem skrócić tą wypowiedź i przesadziłem), ale na zatłoczonych wyjazdach Amsterdamu i przy wyjeździe z tunelu od strony Rotterdam i Europortu powinno coś takiego być.

Quote

Zdarzają się różne sytuacje, które zmuszają nas aby zjechać na pobocze i odejść od komputera.

Zdarzają się też takie gdy nie mamy czasu na jazdę dookoła, przecież nikt nie lubi mieć spóźnionego towaru albo kończyć na singlu przy zwykłych trasach.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak dla mnie pomysł nieudany. Większosć wie, że tam są duże spadki FPS dlatego każdy mija to miejsce. Niepotrzebne nakładanie zakazów jest tylko utropieniem dla adminów bo muszą przestrzegać nowych zasad.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W regulaminie jest zakaz parkowania np.Rotterdam Port

 

Inappropriate Parking *

Parking or stopping in areas of high population for no reason such as Rotterdam Port or anything similar, using the designated car parks is fine (This is fine when there is low traffic in the area). Parking or stopping is always forbidden in No Parking Zones (pictures in second post, see forum thread In-game rules). This now includes the Calais to Duisburg road during excessive traffic.

 

Pl

Nieodpowiednie parking * Parking lub wstrzymanie w obszarach o dużej populacji bez powodu takie jak Rotterdam Port lub coś podobnego, z wykorzystaniem wyznaczonych parkingów jest w porządku (to jest w porządku, gdy jest mały ruch w tym obszarze). Parking lub zatrzymanie jest zawsze zakazane w żadnym Strefy parkowania (zdjęcia w drugim poście, zobacz wątek w grze zasady). To teraz obejmuje Calais Duisburg drogi podczas nadmiernego ruchu.

 

Link do regulaminu MP https://truckersmp.com/rules

 

Szerokości

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.