Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Lutfen Mikrofonunuzu hor kullanmayiniz!

Itztopcat-Sica

Recommended Posts

S.a iyi surusler,

Kullanicilar mikrofonlari ile abuk zubuk harekeler yaparak oyunun guzelligini bozuyorlar. Arkadaslar lutfen mikrofonunuzu lazim oldugu zaman kullanmanizi rica ederim, bir surucu olarak felakat sekilde rahatsiz olan diger suruculerede ayni zamanda rahatsiz ediliyor. Mikrofonunuzu sadece lazim oldugu zaman kullanmanizi tavsiyede bulunmak istedim ve bu konuyu actim, Massallah trollcu arkadaslarimiz cokmus.

Iyi gunler, Iyi seyahatler.

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

13 minutes ago, Sica said:

S.a iyi surusler,

Kullanicilar mikrofonlari ile abuk zubuk harekeler yaparak oyunun guzelligini bozuyorlar. Arkadaslar lutfen mikrofonunuzu lazim oldugu zaman kullanmanizi rica ederim, bir surucu olarak felakat sekilde rahatsiz olan diger suruculerede ayni zamanda rahatsiz ediliyor. Mikrofonunuzu sadece lazim oldugu zaman kullanmanizi tavsiyede bulunmak istedim ve bu konuyu actim, Massallah trollcu arkadaslarimiz cokmus.

Iyi gunler, Iyi seyahatler.

Video programı kullanmanızı tavsiye ederim. Telsizden rahatsızlık vermek ban sebebidir. kurallarda mevcut.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.