Jump to content

Arabskie znaki


Jankoo

Recommended Posts

@Jankoo, wszystko jest kwestią czcionki. Jeżeli wgrasz sobie taką czcionkę, która zawiera wszystkie znaki świata w odpowiednim kodowaniu, to będziesz je widział. Aktualna czcionka wspiera cyrylicę i coś tam jeszcze (wcześniejsza jej nie obsługiwała, ale to wtedy była wina też innego kodowania).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie polecam poskarażyć o brak tolerancji tych wszystkich producentów czcionek lub kraje, które takie czcionki używają. @Jankoo powiedzmy sobie szczerze, że wymagasz tego od Nas tylko po to aby ustawić sobie jakieś dziwne znaczki, aby się wyróżniać w tłumie.

Każdy ma prawo do wgrania sobie takiej czcionki jaką chce, wystarczy wejść do tego katalogu \\TruckersMP\data\shared\fonts\ i podmienić czcionkę OpenSans.ttf na dowolną własną, która obsługuje tyle znaków jaką chcesz i taki krój czcionki jaki chcesz.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pomysł jak dla mnie na nie. WIdać kolega chce "wyróżnić" się. A po drugie nawet przy aktualniej czcionce można ciekawe nicki zrobić.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Tak czytam te posty @Jankoo to mi się śmiać chcę :) Bez przesady, jak chcesz się wyróżniać w tłumie to zrób lepiej z ciężarówki choinkę a w tagu ustaw Coca-Cola i tak będzie lepiej ;) Brak tolerancji, heh no tak. Teraz wszystko najlepiej zgonić na brak tolerancji albo na imigrantów. Kurde, bez przesady :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.