Jump to content

Co robicie w życiu???


KOZIK_

Recommended Posts

Hmm więc ja zacznę, co robię w swoim prywatnym życiu, dobre pytanie :D Gram w etsa, gadam z kolegami, myślę nad sensem życia, czekam 2 lata na odpowiedź na portalu randkowym, śpie, jem, marze o tajemniczym spadku po nieznanym mi wujku miliarderze. Pracuję jako monter video, nagrywam wykładowców dla studentów co się "uczą" przez internet ;p oczywiście na czarno, w szkole prawniczej lol xD nie uczę się, zbieram kasę na studia i uzbierać nie mogę. To tyle ;p

Ciekawe czy ktoś jeszcze tu napisze ;p

Link to comment
Share on other sites

Sporo czasu poświęciłem na tworzenie mapek do CSa 1.6 jak byłem jeszcze nieco młody - stare dobre czasy CSa.

Niedługo zaczynam karierę zawodowego kierowcy. Mimo, że mam wyuczony zawód stolarza to jakoś mnie to nie kręciło i pchało mnie bardziej na kierowcę. 

Spełnia się moje kolejne marzenie. W ogóle, większość moich marzeń jest powoli spełniana i oby tak dalej.

Zostaje znaleźć firmę, w której będzie można zdobyć doświadczenie... a z tym jest nieco trudniej.

Pozdro :)

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Moim wyuczonym zawodem jest mechanik pojazdów samochodowych ale również nie przepracowałem ani dnia w tym zawodzie. Pracowałem miesiąc jako kierowca busa, jeździłem w lokalnej dystrybucji (trasy od 100 do 300km, czasem trochę dłuższe). Życie się nieszczęśliwie potoczyło bo w pracy doznałem wypadku, łamiąc i miażdżąc palucha u nogi. Siedzę obecnie na l4 i ledwo co mogę grać w ets2:(. Po za tym gram w CS GO, pomagam w domu i czasem się spotkam z kumplami.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, więc trochę napiszę jakie ja mam plany na życie i jak ono wyglądało do tej pory. 

 

Słowem wstępu, mam na imię Piotr(mówcie mi Piotruś ^^) i nie piję od 10 min(tyle pisałem ten życiorys), mam coś ponad 20 lat, i generalnie interesuję się wszystkim i niczym. Każdego dnia ciężko pracuję aż przychodzi 6 dzień tygodnia, i wówczas jestem rozpalony jak pochodnia(cytując jedną piosenkę). Generalnie życie jest piękne gdy tylko macie parę grosza na paliwo i trochę białego węża, który pobudza i zachęca do działania. Weekendy to jest jedna wielka impreza, i jak gdzieś nie wyjdę to mnie potem nosi i nie da się ze mną wytrzymać. Gdy tylko nadciąga weekend to z zwykłego szarego człowieka, powstaje Pan Legenda :D Nie mam problemu z ludźmi i z każdym bardzo chętnie rozmawiam, ale w głębi duszy jestem jak najbardziej skryty i nieśmiały ^.^ Generalnie o przyszłości myślę nie tuzinkowo, każdy chce założyć rodzinę i żyć jak Pan Bóg przykazał, ale to nie dla mnie, razem z dobrym przyjacielem i ziomkiem @erykmoz planuje otworzyć plantację marihuany w Niemczech a potem może coś bardziej hardcorowego. Interesują mnie samochody i tutaj głównie starsze serie "BiEmDablju" bo niestety ale nowe bez znaczka M to syf. 

Większość ludzi ma ukierunkowane gusty muzyczne, ja pod tym względem mam o tyle dobrze że przebywałem od małego w różnych towarzystwach i słucham po prostu wszystkiego, i o utworach muzycznych ze mną można porozmawiać z każdego gatunku. Ciężarówkami jak najbardziej również się interesuje, i gdyby nie to jedno z hobby prawdopodobnie by mnie tu nie było(Czymś trzeba transportować marihuanen heh...). Lubie spokojną jazdę w konwojach ale gdy tylko mam możliwość lubię również przycisnąć pedał gazu i polatać po malowniczych terenach Euro jak i American Truck Simulator :) Na moje szczęście na drogach multiplayer rzadko kiedy spotykam jakiś trolli, a jak już ich widzę to wystarczy krótka rozmowa i problem rozwiązany. Generalnie jestem zbyt leniwy żeby raportować ludzi, i chyba ktoś by musiał mocno przegiąć abym zmusił się do złożenia skargi na jakiegoś gracza. Na szczęście jestem opanowany i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, aczkolwiek moje poczucie humoru często jest mocne i na granicy rozsądku, przez co łatwo się do mnie zrazić, ale po bliższym  ( ͡° ͜ʖ ͡°)  spotkaniu można mnie nawet polubić ^.^ 

Poza ETS lubię zagrać w CS:GO(aczkolwiek tutaj tylko zwykłe gierki dla rozrywki), ostatnio planowałem kupić The Crew ale miałem to szczęście że była promocja i dostałem za darmo więc teraz mocno w to "maniaczę", poza tym czekam na Mafię 3 i Watch Dogs 2. Lubię również gry na odstresowanie typu Prototype, obie części, typowa rozwalanka po stresującym dniu dobrze robi :D Swego czasu dużo grałem w World of Warcraft i nie powiem wciągająca gra, ale głównie dla tego że ludzie których tam poznałem to po prostu epic, ale to samo mogę powiedzieć o ETS i społeczności która w okół tej gry jest. Również sporo grywałem w assassin's creed ale w pewnym momencie skończyłem i się nie mogłem zebrać aby grać w nowsze części. 

O jeszcze zrobię jedną odskocznię, interesuję się motocyklami, i korci mnie od dłuższego czasu żeby kupić jakiś "wehikuł czasu", ale po jego zakupie myślę że długo nie pogadamy, niestety nogę mam ciężką a nadgarstki często mają skurcze, więc w moim przypadku będzie to gwóźdź do trumny :D Ale nic tak mnie nie kręci jak trochę adrenaliny. Oo apropo adrenaliny, chciałbym skoczyć na bungee i już byłem podczas zamawiania biletów gdy niestety druga osoba się rozmyśliła i plany poszły się... Ale mam nadzieje że znajdę kogoś kto będzie chciał skoczyć i kiedyś tego dokonam. 

Słowem zakończenia powiem że temat fajny aczkolwiek mało tutaj piszecie więc postanowiłem napisać coś więcej niż standardowe "Hej" :P Mam nadzieje że się podobało bo właśnie straciłeś parę minut życia aby przeczytać trochę mojego tekstu heh...

Miłego dnia/nocy(w zależności kiedy to czytasz) i do następnego napisania ^.^

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Cześć, nazywam się Marcin i jestem dla odmiany uczniem :D Uczę się w zawodzie technika logistyka, no i mam nadzieję, że zdobędę ten zawód. Niestety nie widzę się w pracy gdzieś za biurkiem, zdecydowanie bardziej wolałbym pojeździć po drogach Europy. Czy to wyjdzie czy też nie to to już tylko pokaże czas, mam kilka innych planów w razie czego :D Niestety nie mam zbytnio czasu na grę więc nie udzielam się za często na forum, ale przeglądam dziennie! :) Na ogół jestem raczej cichym człowiekiem, no ale jak przychodzi weekend to lubię sobie wyjść się 'odmóżdżyć' ze znajomymi. Ciężarówkami zacząłem interesować się stosunkowo niedawno, bo w 1 klasie szkoły średniej (jestem w 3). Nie wiem czy zaczęło się to przez wybór zawodu, czy od tak. Wybór logistyki był czystym przypadkiem więc jest to ciekawe. Nigdy nie interesowałem się takimi rzeczami, zawsze wolałem grać :D ale zbytnio odbiegam od tematu. Dobra więc to chyba wszystko czym chciałbym się tutaj podzielić. Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem Piotrek i mam 24 lata. 3 dni temu ukończyłem studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Matematyka, broniąc pracę pt. "Zastosowania teorii L-funkcji i form automorficznych" (jak kogoś interesuje do czego to będzie mi potrzebne od razu odpowiem, że do niczego :D, po prostu taki temat dostałem od komisji :)). Po studiach planuję zrobić magistra z finansów i rachunkowości. ETS2 odkryłem zupełnie przypadkowo, ściągając pirata z torrentów. Gra mi się na tyle spodobała, że postanowiłem kupić oryginał. Było to krótko przed aktualizacją do wersji 1.8 (słownie jeden kropka osiem :)). Ale ciężarówki nie są moim hobby. Interesuje się transportem kolejowym i wszystkim, co jest z nim związane.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Siema, jestem Czarek , rocznik 59 , kierowca z zawodu od 1979, między innymi zawodowo jeździłem : Nysa, Polonez ,Wołga , Star 28, Star 200 , Robur, Jelcz 317, Jelcz 3 osiowy na podwoziu Steyra z naczepą ZREMB-owską  , Autobus Jelcz Berliet, Ikarus przegubowy, Volvo FH12 420 , obecnie na rencie z powodu reumatyzmu a prywatne auto Merc W211 , brakuje mi asfaltu więc często siadam tutaj żeby zrobić ze 2-3 kursy przez Europę , jak mnie Turki wkurzą to czekam parę minut aż mnie wywali z gry i latam na offline. Pozdro 4all . :)

  • Upvote 5

5661702595.png

Link to comment
Share on other sites

No to siemanko, na imię mam Mateusz, 16 lat i mieszkam w okolicach Gdańska. We wrześniu zacząłem naukę w technikum na profilu elektronik. Od dziecka interesuję się motoryzacją, piłką nożną i oczywiście graniem w gry. Pomimo tego, że jestem na profilu technika elektronika to jakoś i tak planuję jeździć zawodowo na ciężarówkach, bo to mnie w sumie kręci od małego. Swój wolny czas zazwyczaj spędzam grając na komputerze grając w takie gry jak ETS 2/ATS, CS:GO no i czasami w GTA V lub najzwyczajniej wychodzę na miasto ze znajomymi. W sumie co tu więcej, chyba wszystko. Pozdro.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

On 17.09.2016 at 7:47 PM, Rudy (PL) said:

Arek lat 31 zawód górnik :D więcej nie powiem bo to moja tajemnica hłe hłe hłe

Niech żyje nam górniczy stan ;)

Mam na imię Mariusz,rocznik 71.Jako jeden z nielicznych wyłamałem się z tradycji rodzinnej.Zawód wyuczony i wykonywany,mechanik samochodowy(z miłością do ciężarówek).Od najmłodszych lat chciałem usiąść za kółkiem,niestety wada wzroku nie pozwoliła na to więc postanowiłem je naprawiać :D.Obecnie pracuje dla jednego z największych polskich przewoźników materiałów sypkich.Po za pracą,opieka nad "dwójką" dzieci (żona po porodzie wróciła do domu na wózku z niedowładem czterokończynowym).Wolne chwile,jeżeli takie są,to na boisku (jeszcze gram :) ),albo spacerki (kiedyś były po górach),no i oczywiście wirtualne traski w ETS i ATS.

 Po za tematem.

 Chciałbym bardzo podziękować Szefom Dakar Logistic i kolegom z firmy za ogromną wyrozumiałość.

 Do zobaczyska na czarnym Tesman71

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Dawid, lat 21, od maja 2016 kierowca zawodowy, krajowy przewóz drewna. Z wykształcenia technik informatyk, można powiedzieć że wykształcenie nie trafione co do wykonywanego zawodu, lecz zawsze do tematów informatyki mnie ciągnęło, i nie żałuje.

 

Nowy zestaw, którym jeżdżę drugi dzień. Zdjęcie zrobione u producenta zabudów do przewozu drewna.

MAN TGS 24.440 6x6 2009 z dźwigiem Epsilon M120Z96

Spoiler

aPiWtia.jpg

 

Edited by Devox360
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 17.09.2016 at 8:04 PM, KOZIK PL said:

Ja jestem kierowcą autobusu miejskiego z wykształcenia jestem technikiem mechanikiem

Qc84HNE.jpg

A to mój pojazd którym jeżdżę na codzien w pracy

I złapany poniedziałek 18:45 Noniewicza autobus 14

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.